به گزارش مشرق،مهدی خواجه وند اظهار کرد: نوع پخش خبر برکناری علی دایی برای ما غافلگیر کننده بود و قرار نبود به این شکل این مطلب اعلام شود.

او در پاسخ به سوالی مبنی بر این که آیا رییس هیات مدیره می تواند شخصا سرمربی تیم را کنار بگذارد، نیز گفت: در بحثقانونی رییس هیات مدیره مانند سایر اعضای هیات مدیره یک رای دارد و حدود اختیارات او مشخص شده است اما این تصمیم حداکثری اعضای هیات مدیره بود که در کادر فنی تغییر و تحول داشته باشیم.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که گفته می شود رحیمی از برکناری علی دایی ناراحت است و با آن مخالفت می کند، نیز گفت: مدیرعامل مجری مصوبات هیات مدیره است و به شخصه تمام تصمیم ها را نمی گیرد. البته آقای رحیمی را بعد از پخش خبر برکناری علی دایی هنوز ندیده ام.

خواجه وند در مورد انتصاب حمید درخشان به عنوان سرمربی جدید تیم پرسپولیس نیز گفت: این انتصاب نیز تصمیم هیات مدیره باشگاه بود.

او در پاسخ به این سوال که آیا قرار است امروز عصر درخشان در تمرین پرسپولیس حضور پیدا کند نیز گفت: گویا این طور اعلام شده است!

در حالی که این گفت وگوی زنده در جریان بود، سخنگوی باشگاه پرسپولیس ناگهان اعلام کرد، می خواهد خداحافظی کند و به این ترتیب این گفت وگو نیمه کاره ماند.