به گزارش مشرق،بهروز سلطانی هنگام خروج از باشگاه پرسپولیس در خصوص برکناری علی دایی از پرسپولیس اظهار داشت: احترام خاصی برای دایی قائلم اما نتایجی که پرسپولیس به دست آورد اصلا خوب نبود و در این چند سال هیچ وقت پرسپولیس را به این وضع ندیده بودم.

وی در خصوص اینکه آیا تغییرات به پرسپولیس کمک می کند یا خیر، گفت: صددرصد این تغییرات به پرسپولیس کمک می کند. من نمی خواهم دایی را زیر سوال ببرم ولی در تمام دنیا تغییرات در کادر فنی صورت می پذیرد. به نظرم درخشان می تواند به پرسپولیس کمک کند و حتی تغییرات به نفع علی دایی هم است.

پیشکسوت تیم پرسپولیس در باره برکناری علیرضا رحیمی از سمت مدیرعاملی این باشگاه گفت: رحیمی جزو باشگاه پرسپولیس نیست و از روز اول هم او را به این باشگاه تحمیل کردند. پرسپولیس جایگاه نفراتی مانند پروین و کلانی است. در این ۵،۶ ماه رحیمی به من محبت زیادی کرده اما بهتر است به شهر خودش برود. مدیریت سپاهان و ذوب آهن را در دست بگیرد. پرسپولیس جایگاه پیشکسوتان این تیم است.

سلطانی در پاسخ به این سوال که جانشین علیرضا رحیمی مشخص شده است یا خیر گفت: شنیده ام که منتقمی می خواهد جانشین رحیمی شود اما بهتر است در این پست از پیشکسوتان استفاده شود.