به گزارش مشرق،علیرضا رحیمی در گفتگو با بخش خبری ۱۴:۳۰ شبکه خبر در واکنش به تصمیمات اخیر هیئت مدیره این باشگاه مبنی بر برکناری علی دایی از سمت سرمربیگری تیم فوتبال این باشگاه گفت: هنگامی که هیئت مدیره مصوبه ای را به تصویب می رساند و از رحیمی می خواهد که یا علی دایی را برکنار کن و اگر برکنار نکردی خودت از این باشگاه برو، مردم قضاوت کنند و بگویند آیا این کار درست است؟

وی ادامه داد: آیا این شیوه برخورد درست است؟ آیا این نوع برخورد با قهرمان ملی فوتبال و ورزش ایران درست است؟ من از آقای رئیس جمهور و نمایندگان مجلس می خواهم که متوجه این شرایط باشند و ببینند چه اتفاقاتی رخ داده است.

رحیمی در ادامه به انتقاد از حمیدرضا سیاسی رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس پرداخت و گفت: آیا این درست است آدمی چون سیاسی چون پول دارد هر کاری انجام دهد و بیاید تصمیم به برکناری اسطوره و قهرمان ملی ایران بگیرد؟ این آقا معلوم نیست از کجا آمده و متاسفانه برای قهرمان ملی ما تصمیم می گیرد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به صورت تلویحی اینکه از سوی وزارت ورزش و با واسطه هایی از سیاسی خواسته شده علی دایی را برکنار کنند تایید کرد و گفت: من از علی دایی حمایت می کنم البته حمایتم نه فقط از علی دایی بلکه از تمام مربیان است.

رحیمی اظهار داشت: شما بروید بررسی کنید و ببینید در ماه های گذشته اینها با ما چه کارهایی که نکردند. پول ما را قطع کردند و مطالبات باشگاه را پرداخت نکردند و هر کاری توانستند انجام دادند تا اینکه دایی را برکنار کردند. در این ۵ ماه مدام می گفتند باید دایی را برکنار کنیم و فرد دیگری سرمربی پرسپولیس شود.

وی عنوان کرد: تا زمانی که من هستم مطمئنا علی دایی هم سرمربی پرسپولیس است. همانطوری که گفتم این نوع برخورد با قهرمان ملی ما بد است و باید مانع این کار شویم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: سیاسی به من تاکید کرد که اگر علی دایی را برکنار نکنی تو را بر می داریم. در این ۵ ماه مدام برای من شرط گذاشته اند که باید علی دایی را برداری. نمی دانم مشکل و خصومتشان با علی دایی چیست.

وی خاطرنشان کرد: من مدیر عامل باشگاه پرسپولیس هستم و تا زمانی که من هستم علی دایی هم سرمربی پرسپولیس است.

رحیمی با بیان اینکه اگر قرار باشد سرمربی یک تیم عوض شود این نوع برخورد درست نیست گفت: خوب نیست با علی دایی اینطور برخورد شود همانطور که گفتم من از دایی حمایت نمی کنم و حمایتم از مربیان است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: نباید حمیدرضا سیاسی که تا به امروز پایش به توپ نخورده و حتی یک عکس با لباس ورزشی ندارد تصمیم به برکناری علی دایی بگیرد. سیاسی چه کاره است که این کار را کرد؟

" اگر من مدیر عامل پرسپولیس هستم دایی سرمربی پرسپولیس است و باید عصر امروز تیمش را تمرین دهد. " وی با بیان این جمله و در پاسخ به این پرسش که با این شرایط تمرین عصر امروز پرسپولیس با حضور دایی برگزار می شود یا درخشان، گفت: چه کسی به درخشان گفته است سر تمرین برود؟ مدیر عامل باشگاه کیست؟ اگر من مدیر عاملم تیم باید امروز زیر نظر دایی تمرین کند و اگر هم فردی دیگر انتخاب شده است آقایان باید تبعاتش را بپذیرند. افرادی که رای به برکناری علی دایی دادند باید تبعات کارشان را بپذیرند و اطمینان داشته باشند چوب تصمیمی را که گرفته اند را خواهند خورد.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به این موضوع که در این شرایط باید خودش از پرسپولیس برود گفت: اشکالی ندارد من به این نوع برکناری افتخار می کنم.