ملت ایران: مهدی محمدنبی، دبیرکل فدراسیون فوتبال که این روز همه ی اهالی فوتبال در انتظار جلسه ی او و کی روش برای بازگشت رحمتی و عقیلی به تیم ملی هستند، پس از پایان تمرین امروز تیم ملی فوتبال در مصاحبه با خبرنگاران در خصوص مسائل مختلفی از جمله انتخاب سرمربی تیم ملی جوانان، قهر کی روش در مصاحبه ی مطبوعاتی، حضور منصوریان بر روی نیمکت تیم ملی و البته جلسه ی او با کی روش سخن گفت.
سرمربی تیم ملی جوانان؛ چه زمانی معرفی خواهد شد؟
در این بین ماجدی به ما برنامه ارائه کرده و به مالزی رفته و پس از بازگشت او سرمربی جوانان را انتخاب کنیم و کفاشیان هم در آن جلسه حضور خواهد داشت.
البته یک پیش جلسه داشته ایم ولی گفته می شود که ویسی و مرفاوی سرمربی تیم جوانان شده اند، صحت ندارد. با توجه به اینکه ما میزبان مسابقات مقدماتی جوانان هستیم، هرچه سریعتر باید سرمربی تیم ملی را انتخاب کنیم.
قهر کی روش؛ چرا این طور رفتار کرد؟
اتفاقا قرار بود همان روز من هم جلسه ای در مورد بازگشت رحمتی به تیم ملی داشته باشم که به خاطر آن اتفاق آن جلسه هم لغو شد، کی روش آن روز با سؤالات تکراری روبرو شد که همین مسئله باعثآزرده شدن خبرنگاران و خود او شده بود. او دوست داشت در خصوص آینده تیم ملی از او سؤال شود اما مطمئن باشید این هفته جلسه ای را با کی روش در مورد رحمتی و با حضور کفاشیان برگزار خواهیم کرد.
علیرضا منصوریان؛ روی نیمکت می نشیند؟
اینکه منصوریان و یا مارکا آقاجانیان که هر دو مورد اطمینان کی روش هستند روی نیمکت می نشینند یا خیر، بر عهده کی روش خواهد بود. منصوریان سال گذشته درگیر تیم ملی زیر ۲۲ سال بود و اما چون خردادماه تیم ملی بازی های حساسی دارد به تیم ملی آمده تا کمک کند اما پس از صعود تیم ملی به جام جهانی و با توجه به آغاز بازی های نهایی زیر ۲۲ سال مجدد آماده سازی آن تیم را برعهده خواهد داشت.
مربی بدنساز تیم ملی؛ تا چه زمانی با تیم ملی قرارداد دارد؟
قرارداد او فعلا به صورت موقت است و تا پایان خرداد ماه با ما حضور دارد، البته بازیکنان و شخص کی روش از او خیلی راضی هستند و اگر به جام جهانی صعود کردیم با او قرارداد خواهیم بست.
مصاف با عراق؛ گمانه زنی ها انجام شد؟
تا روز گذشته منتظر بودیم که آنها با ما تماس بگیرند و در روز ۶ خرداد در تهران بازی کنیم اما تماسی گرفته نشد. ولی مشخصا برنامه ما عوض نمی شود و اگر عراقی ها به تهران آمدند که بازی می کنیم و در غیر این صورت راهی امارات می شویم و در صورت امکان یک بازی دوستانه نیز خواهیم داشت.
برای بازی با عراق هم ما درخواست کتبی دادیم که آنها به تهران بیایند و هم آنها نامه زدند که ما به عراق برویم اما با توجه به سفری که به عمان داریم کی روش نمی خواست که به بدن بچه ها خستگی وارد شود. او موافق بود که ۶ خرداد در تهران بازی کنیم و در شهریورماه در یکی از روزهای فیفا دی با عراق در کشورش به میدان برویم.
فردای بازی با لبنان ساعت ۱۰:۳۰ صبح به کره می رویم که با هماهنگی هواپیمای آسمان در اولسان به زمین می نشینیم اما اگر بازی هم در پوسان باشد در هتل هیوندای شهر صنعتی اولسان حضور خواهیم داشت.
دبیرکل فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه گفته می شد، کره ای ها به خاطر سر و صدای زیاد در هتل استقلال از میزبانی ایران ناراحت بودند، گفت:مگر در آنجا بچه بوده که ما سروصدا داشته باشیم شاید بچه های خودشان سروصدا کردند اما ما بهترین هتل مان را برای آنها در نظر گرفته ایم و این حرف شان صحت ندارد.