به گزارش مشرق، پایان رأفت در مورد شکست ۳ بر یک پرسپولیس مقابل تراکتورسازی تبریز گفت: پرسپولیس بازی خوبی مقابل تراکتورسازی انجام داد ولی در روزی که تراکتورسازان در خطوط دفاع و میانی بسیار پراشتباه بودند، مقابل این تیم به پیروزی رسیدند.

وی ادامه داد: بازیکنان تراکتورسازی ۷۰ دقیقه در زمین سردرگم بودند ولی بازیکنان پرسپولیس نتوانستند از موقعیت های خود کمال استفاده را ببرند. در فوتبال قانونی وجود دارد که می گوید اگر گل نزنی، گل می خوری و همین اتفاق هم برای پرسپولیس رخ داد. من در شش بازی گذشته چیزی از پرسپولیس ندیده بودم اما این تیم مقابل تراکتورسازی خوب بازی کرد.

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: مطمئن باشید پرسپولیس امسال یکی از مدعیان قهرمانی خواهد بود فقط باید تیم از نظر روحی و روانی ریکاوری شود. تیم های دیگر قطعاً در ادامه لیگ فراز و نشیب خواهند داشت و پرسپولیس می تواند از این فرصت برای بالا کشیدن خود استفاده کند.

رأفت در واکنش به انتقادات برخی از پیشکسوتان پرسپولیس نسبت به علی دایی، اظهار داشت: نمی دانم دلیل این انتقادات چیست. با اینکه خودم به خاطر دو تعویضی که دایی در بازی با تراکتورسازی انجام داد از او ناراحتم اما معتقدم او برای پرسپولیس زحمت کشیده است. بیرون کشیدن محمد نوری کار درستی نبود، نوری بازیکنی است که حتی اگر در زمین راه برود باید برای پرسپولیس بازی کند، چون پاس ها و حرکاتش می تواند تیم را راه بیاندازد.

وی ادامه داد: درست از زمانی که نوری تعویض شد بازی در اختیار هافبک های تراکتورسازی افتاد. حتی تعویض عالیشاه هم اشتباه بود. درست است که او مصدوم شده بود اما می توانست همچنان بازی کند. در مجموع دایی در تعویض نوری و عالیشاه اشتباه کرد.