به گزارش خبرورزشی؛ در حالی که از صبح دیروز خبر تشدید مصدومیت حنیف عمران زاده در رسانه ها مطرح شد، دکتر امین نوروزی ظهر روز گذشته این مسئله را به طور کامل تکذیب کرد.
حنیف چرا دوباره مصدوم شده؟
کی گفته حنیف دوباره مصدوم شده؟ این شایعه ای است که از صبح امروز در اینترنت راه افتاده اما صحت ندارد.
مصدومیت قبلی اش نیز تشدید نشده؟
نه. اصلاً این طوری نیست. ببینید عضلات لگن حنیف ضعیف شده؛ ما یکسری عضله داریم به نام عضلات ثبات دهنده لگن که برای فوتبالیست ها خیلی مهم است و من هم روی آنها حساسیت دارم. روز دوشنبه حنیف را معاینه کردم و دیدم این عضلاتش ضعیف است؛ به همین خاطر فعلاً اجازه نمی دهم در تمرین گروهی شرکت کند. عضلاتش باید تقویت شود به همین خاطر برایش برنامه تقویتی ویژه در نظر گرفته ام. اگر با همین وضعیت و بدون کار تقویتی کار می کرد چند روز دیگر مصدوم می شد و آن وقت کارش حسابی بالا می گرفت. در واقع ما پیشگیری کردیم.
یعنی مسئله کش آمدن کشاله اش صحت ندارد؟
نه حنیف که اصلاً مشکل کشاله نداشت. مشکل حنیف پاره شدن عضله چهارسر بود.
می گویند حنیف ۲ ماه دیگر از میدان دور خواهد بود!
۲ ماه؟ نه. برای چی ۲ ماه؟ روند درمانی حنیف فقط ۱۰ روز بیشتر می شود. من ۲۱ روز دیگر حنیف را به بازی ها می رسانم.
***

نوروزی در حالی این حرف ها را می زند که خود حنیف عمراه زاده امیدوار است از دو یا سه هفته آینده برای استقلال به میدان برود. او در خصوص خبر مصدومیت جدیدش به خبرورزشی گفت: دوشنبه سر تمرین زیر نظر دکتر نوروزی تست دادم و از ناحیه لگن احساس درد کردم و پس از معاینه مشخص شد عضلاتم در آن ناحیه نیاز به تقویت دارد و باید مدتی تمرینات خاصی انجام دهم. حنیف ادامه داد: دو سال قبل هم از ناحیه لگن احساس درد داشتم و آن را مداوا کردم. به هر حال این درد کهنه در بدنم است و گاهی اذیتم می کند. امیدوارم با دانش پزشکان و انگیزه ای که خودم برای بازگشت به میدان دارم، ظرف ۲ هفته آینده شرایط بازی را پیدا کنم. این هفته های دوری از میدان خیلی عذاب آور شده و دوست دارم خیلی زود بازی کنم.
۲۵۱ ۴۱