به گزارش مشرق، رسول خطیبی در نشست خبری پیش از دیدار تیم های پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز گفت: این دو تیم بازی قبلشان را برده اند و برای بازی فردا با روحیه به مصاف هم می روند. هدف ما کسب سه امتیاز است و البته پرسپولیس هم که میزبان این بازی است سه امتیاز را می خواهد، اما امیدوارم سه شیوه ای که از بازیکنان می خواهیم در زمین اجرا کنند که اگر یک شیوه را هم اجرا کنند می توانیم سه امتیاز را بگیریم.

وی ادامه داد: امیدوارم هر تیمی که کمتر اشتباه کند پیروز شود و البته بازی بی حاشیه و تماشاگرپسندی ببینیم و امیدوارم هواداران ما که از تبریز می آیند حضور راحتی در استادیوم داشته باشند که البته عده ای از آنها دیروز هم به تهران آمده بودند.

خطیبی درباره اینکه گفته می شود تراکتورسازی متکی به ادینهو است، افزود: نه متکی به او نیستیم، اتفاقاً تنها تیمی هستیم که طبق آمار همه جوره به گل رسیدیم و از کناره ها، از عمق و شوت پشت محوطه جریمه به گل رسیدیم و تنها تیمی هستیم که از هر حیثگل زدیم.

وی افزود: در دو بازی اول ادینهو را نداشتیم چون آماده نبود و سایر بازیکنان زحمت می کشیدند اما او که کم کم به فرم ایده آل رسید برای تیم مؤثر بود. در تیم ما نفر بازی نمی کند و ما یک تیم هستیم اما چون گلها را ادینهو می زند اینطور دیده می شود اما باید بگویم در تیم ما همه زحمت می کشند.

خطیبی در مورد اینکه در شش بازی، پرسپولیس هشت امتیاز کسب کرده و آیا این مسئله بازیکنان تراکتورسازی را به اشتباه نمی اندازد، گفت: برخی می گویند پرسپولیس دچار بحران شده است، اما من اعتقادی به این مسئله ندارم، در پنج، شش هفته ابتدایی نمی توان گفت تیمی دچار بحران شده است، هر تیمی اوایل فصل به مشکل برمی خورد، پرسپولیس تیم بزرگ و کادر فنی خوبی دارد، به هر حال آنها اوایل لیگ نتایج خوبی نگرفته اند، اما نمی توان آنها را بحران زده دانست.

وی ادامه داد: این تیم نیاز به هماهنگی بیشتری دارد و حالا هم می بینید که نسبت به بازی های ابتدایی فصل هماهنگ تر شده اند. پرسپولیس جزو تیم های خوب لیگ برتر است و می تواند بهتر از این هم شود.

وی در مورد اینکه آیا محروم یا مصدومی برای این دیدار دارند، گفت: محروم نداریم اما متأسفانه روز گذشته بدشانسی آوردیم و دیتمار روز گذشته در تمرین مصدوم شد، البته شاهین صابری هم مصدومیتی داشت که امیدواریم به بازی برسد. بازیکنان جایگزین در تیم وجود دارند و امیدوارم فردا بازی خوبی شاهد باشیم.