به گزارش مشرق،تیم فوتبال استقلال آخرین تمرین خود را قبل از سفر به مسجد سلیمان ساعت ۱۸:۰۰ امروز در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی پیگیری کرد. خسرو حیدری تنها غایب تمرین امروز استقلال بود که به نظر می رسد این بازیکن یکی از غایبان احتمالی آبی پوشان برای دیدار روز پنج شنبه است. عدم حضور این بازیکن در تمرین امروز این شایعه را قوت بخشید.

* حنیف عمران زاده که موفق نشده بود در کارهای گروهی آبی پوشان شرکت کند امروز در تمرین حاضر نشد و فعلاً باید تا یکی، دو هفته به درمان پای مصدوم خود بپردازد.

* قبل از شروع تمرین امروز هاشم بیگ زاده به صورت اختصاصی تمرین کرد.

* خراسانی شاعر معروف که معمولاً در برنامه های تلویزیونی حاضر می شود امروز در تمرین استقلال حضور پیدا کرد که مورد استقبال اعضای این تیم قرار گرفت. قلعه نویی نیز چند دقیقه با خراسانی به گفت وگو پرداخت.

* قبل از شروع تمرین امروز امیر قلعه نویی بازیکنان را دور هم جمع کرد و برای چند دقیقه با آنها به گفت وگو پرداخت وی خطاب به بازیکنان گفت: بازی مقابل تیم های ته جدول همیشه سخت است و شما نباید جایگاه این تیم را در نظر گرفته و باید تمام حواستان به این موضوع باشد که نظم تیمی را خوب رعایت کنید ما از این بازی هم ۳ امتیاز می خواهیم که باید آن را به دست بیاوریم.

* هنگامی که هنوز تمرین آغاز نشده بود گلرهای استقلال به همراه امیرحسین صادقی مشغول گفت وگو با کریم بوستانی بودند آنها در مورد لباس دروازه بانان استقلال صحبت می کردند که صادقی نیز توضیحاتی را پیرامون این مسئله به مربیان استقلال داد.

* تعدادی از بازیکنان تستی امروز در محل تمرین حاضر شدند که یکی از آنها با پیراهن شماره ۱۰ لیونل مسی به محل تمرین آمد البته وی اجازه حضور در کارهای گروهی را پیدا نکرد و تنها دور زمین می دوید.

* آندرانیک تیموریان با ۱۵ دقیقه تأخیر به محل تمرین رسید.

* محمد قاضی هنگامی که به محل تمرین رسید متوجه شد پدرش نیز در کنار زمین حضور دارد. وی به سمت او رفت و برخورد گرمی با پدر خود داشت.

* پیروزی تیم ملی والیبال در دومین مسابقه خود باعثشده بود تا اطرافیان تیم و همچنین بازیکنان پیرامون این مسئله صحبت کنند. کادر فنی استقلال هم از برد تیم ملی والیبال خوشحال بود.

* هوتن قلعه نویی فرزند سرمربی استقلال امروز در تمرین استقلال حضور داشت.

* حمید ملک احمدی، رضا نعلچگر، میرشاد ماجدی و ادموند اختر نفراتی بودند که در تمرین امروز آبی پوشان حضور داشتند.

* در بخش اول تمرین بازیکنان به گرم کردن بدن های خود پرداخته و سپس بازیکنان در گروه های چند نفره بازی آقاوسط را انجام دادند. در مرحله بعد آدمک هایی در زمین کاشته شد که بازیکنان نحوه انتقال توپ از خط دفاع به حمله را با این موانع تمرین می کردند در مرحله پایانی نیز فوتبال درون تیمی انجام شد که کادر فنی استقلال این تمرینات را زیرنظر گرفت.

* تیم فوتبال استقلال فردا ساعت ۱۰ صبح تهران را به مقصد اهواز ترک خواهد کرد و آبی پوشان با اتوبوس راهی مسجدسلیمان می شوند.

دیدار دو تیم در هفته هفتم روز پنج شنبه برگزار خواهد شد.