به گزارش مشرق،علی کفاشیان پس از اینکه کمپ تیم های ملی را به نمایندگان مجلس شورای اسلامی معرفی کرد و در خصوص قسمت های مختلف برای آنها توضیح داد در پاسخ به سوال فارس مبنی بر اینکه تیم امید چه وضعیتی دارد، اظهار داشت: ما ترکیبی از تیم زیر ۲۱ سال و زیر ۲۳ سال گذاشته ایم. هم قصد داریم تا ترکیب جوانان ما کسب تجربه کنند و هم بتوانند برای المپیک خود را آماده کنند.

وی ادامه داد: همه تلاش خود را می کنیم تا کسب مدال داشته باشیم و شانس مدال خود را امتحان کنیم. بازی های آسیایی مهم اند و اگر بتوانیم مدال کسب کنیم، ارزشمند است.

رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه وینگادا اعلام کرده که کفاشیان قلبا دوست دارد کی روش به ایران بازگردد، گفت: ته دلم گفتم راضی نیست اما برنامه و مصوبات مان این است که بازگردد. ان شاءالله ظرف چند روز آینده مشخص خواهد شد.

کفاشیان در خصوص وضعیت حق پخش تلویزیونی اظهار داشت: باید این مسئله را نهایی کنیم. کار ما غیرقانونی است که دوربین ها را به ورزشگاه ها راه می دهیم. وزیر ورزش و جوانان هم به دنبال مشخص شدن این موضوع است.

وی در مورد اینکه کتیرایی اعلام کرده باید بودجه مجلس مصوب شود، گفت: از این موضوع خبری ندارم ما از بودجه دولت پول نمی خواهیم بلکه از درآمد های صدا و سیما پول می خواهیم و درآمد ها نیازی به موصبات مجلس ندارد. اگر این امر محقق نشود ما جلوی دوربین ها را خواهیم گرفت.

وی در پاسخ به این سوال که آیا امسال این موضوع عملی خواهد شد، گفت: سعی می کنیم که این مسئله را نهایی کنیم و در صورت عدم توافق دوربین ها را به ورزشگاه ها راه ندهیم.