به گزارش مشرق، حمیدرضا سیاسی در مورد اینکه گفته می شود مسئولان باشگاه پرسپولیس از اسپانسر این باشگاه شکایت کرده اند، گفت: تا این لحظه هیچ شکایتی از طرف باشگاه پرسپولیس علیه اسپانسر صورت نگرفته است و اتفاقی هم رخ نمی دهد و خاطر همه جمع باشد. بعد از این نمی دانم چه اتفاقی رخ می دهد و اگر قرار باشد شکایتی صورت بگیرد من هم باید زیر آن را امضا کنم که تا امروز چنین کاری نکردم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص عدم پاس شدن چک دو میلیاردی اسپانسر این باشگاه و تغییر تاریخ این چک خاطرنشان کرد: من از این موضوع اطلاعی ندارم اما شاید دست اسپانسر خالی است. متأسفانه اسپانسر هیچ بهره برداری از باشگاه نکرده و من باید صدای اسپانسر را هم بشنوم. باشگاه پُر از مشکلات است و هر بار هم سنگی جلوی پا اسپانسر می اندازند اما در مجموع شرایط خیلی بحرانی نیست.

سیاسی در واکنش اینکه بازیکنان پرسپولیس گفتند از قرارداد فصل جدیدشان پولی نگرفتند، اظهار داشت: بازیکنان اشتباه می کنند، بازیکنان برای این فصل پول گرفتند که اگر لازم باشد فهرست کامل آن را اعلام می کنیم. من نمی دانم چه کسی چند درصد پول گرفته اما می دانم نزدیک ۹ میلیارد به بازیکنان و کادر فنی پرداخت شده است.