به گزارش مشرق، پس از اظهارات چند هفته پیش جواد نکونام کاپیتان تیم ملی ایران علیه امیر قلعه نویی، مصاحبه های مختلفی از سوی مهدی رحمتی، ایمان موسوی و حسین کعبی علیه سرمربی استقلال انجام شد. باشگاه استقلال و امیر قلعه نویی هم از این افراد به کمیته اخلاق شکایت کرد تا پای این بازیکنان به کمیته اخلاق کشیده شود.

با توجه به اینکه نکونام در خارج از کشور به سر می برد، کمیته اخلاق به بررسی گفته های رحمتی، موسوی و کعبی پرداخت و پس از شنیدن اظهارات آنها قرار است امروز(سه شنبه) در جلسه ای که همه اعضای این کمیته حضور دارند، رای این پرونده اعلام شود.

پیگیری ها نشان می دهد که در جلساتی که این ۳ بازیکن در کمیته اخلاق حضور داشته اند، مدرکی برای اثبات اظهارات خود ارائه نداده اند و قرار است از سوی کمیته اخلاق جریمه و یا با محرومیت روبرو شوند.

رحمتی در کمیته اخلاق مدعی شد که صحبتی درباره قلعه نویی انجام نداده و تنها به وضعیت باشگاه استقلال اشاره کرده است. ایمان موسوی نیز با عذرخواهی از انجام صحبت های خود علیه قلعه نویی، اعلام کرده که از طرف شخصی برای گفتن این صحبت ها تحریک شده است. کعبی نیز برای گفته های خود مدرکی ارائه نکرد تا به این ترتیب، قلعه نویی از اتهامات زده شده تبرئه شود.