به گزارش مشرق، غلامرضا بهروان درمورد وضعیت بازیکنانی که با وجود مشکل کارت پایان خدمت برای تیم های خود بازی کرده اند اظهار داشت: این بازیکنان با مسئولیت خودشان و باشگاه بازی کرده اند و بعد از مشخص شدن وضعیت کارت پایان خدمت در مورد آنها تصمیم گیری خواهد شد.

وی افزود: سازمان نظام وظیفه مطابق با جدول زمان بندی شده خواهان حضور این بازیکنان شده و آنها باید طبق جدول زمانبندی شده از سوی سازمان نظام وظیفه به این ارگان مراجعه کنند.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره احتمال تاثیر حضور این بازیکنان در نتایج مسابقاتی که در آن حضور داشته اند خاطرنشان کرد: همانطور که گفتم آنها با مسئولیت خودشان بازی کرده اند و امکان دارد اتفاقی هم در مورد نتایج بازی ها رخ دهد که البته این موضوع به تصمیم گیری انضباطی ارتباط دارد.

بهروان در مورد اینکه گفته شده ناظران ای اف اسی از برگزاری دیدارهای ملوان در انزلی تعجب کرده اند چرا که این تیم ورزشگاه عضدی و سردار جنگل را به عنوان ورزشگاه های خود معرفی کرده گفت: این خبر کذب محض است و چنین چیزی صحت ندارد. ورزشگاه های انزلی ایرادهایی دارد اما مورد قبول ناظران ای اف سی واقع شده و برگزاری دیدارهای ملوان در این شهر هیچ مشکلی ندارد.

وی افزود: هر باشگاه باید یک ورزشگاه با استانداردهای مورد نظر ای اف سی را معرفی کند. ملوان ورزشگاه سردار جنگل رشت را برای حضور احتمالی در لیگ قهرمانان آسیا معرفی کرده است.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره تغییر زمان بازی نفت مسجد سلیمان و استقلال که با بازی والیبال ایران همزمان شده تاکید کرد: درخواست ما در این باره از سوی شورای تامین استان خوزستان مورد قبول نشد و بازی در همان زمان قبلی برگزار می شود اما برگزاری این بازی در ورزشگاه بهنام محمدی مسجد سلیمان قطعی است.

بهروان همچنین از تغییر ساعت بازی پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان از ساعت ۱۸ به ۱۹:۴۵ خبر داد و گفت: این کار به دلیل آن است که مسابقات کشتی قرار است به صورت مستقیم از تلویزیون پخش شود.

وی در خصوص حق پخش تلویزیونی گفت: تلاش های خوبی در این باره انجام شده اما در حال حاضر قرار شده و با توافق فدراسیون فوتبال و سازمان صدا و سیما این مشکل شود. در حال حاضر اتفاق تازه ای نیفتاده است و مشخص نیست که سرنوشت حق پخش تلویزیونی تا زمانی که قرارداد جدید بسته نشده چه خواهد شد.

بهروان درباره اینکه چرا با وجود تغییر نام باشگاه پرسپولیس، همچنان سازمان لیگ از نام «پیروزی» استفاده می کند، اظهار داشت: از این باشگاه خواسته ایم در نامه ای این موضوع را به ما اعلام کند که تاکنون چنین چیزی را به ما اعلام نکرده اند.