به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ دوشنبه هر هفته، اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس دور هم جمع می شوند و یک جلسه را پشت سر می گذارند. به طور معمول، دستورالعمل جلسات از قبل مشخص است و اعضا نیز برای بررسی موارد آن، در جلسه صحبت می کنند. اما جلسه این هفته بنا به دلایلی لغو شد.
جالب اینکه تا قبل از بازی با صبا در قم، بازیکنان پرسپولیس هرگز به بی پولی های باشگاه اعتراضی نمی کردند اما به محض اینکه دو گل به صبا زدند و ۳ امتیاز گرفتند، اعتراضات شروع شد. روز گذشته نیز به این مساله اشاره کرده بودیم که اعتراض بازیکنان پرسپولیس بی موقع است و آنها در شرایط فعلی باید به فکر افزایش امتیازات شان باشند نه اخذ پول بیشتر. از طرف دیگر ماجرای پاس نشدن چک جدید اسپانسر باشگاه، مشکلات مالی پرسپولیس را بیشتر کرد. موعد چک، روز شنبه بود اما باز هم این چک پاس نشد تا عملکرد اقتصادی علیرضا رحیمی مدیرعامل پرسپولیس و همکارانش با یک دست انداز بزرگ مواجه شود.
حالا هم بازیکنان شاکی هستند و هم به لحاظ مالی، باشگاه دچار شوک جدیدی شده است. درست در همین شرایط، خبر لغو جلسه هیات مدیره نیز به گوش می رسد که مشخصا بی ارتباط به مسائل فوق نیست.
۲۵۲ ۴۱