به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پرسپولیس که در ۵ هفته اول لیگ با کسب ۵ امتیاز بزرگ ترین تیم بحران زده امسال شناخته می شد، با ۳ امتیاز قم را ترک کرد. این برد به طور موقت سرخپوشان پایتخت را از بحران خارج کرد اما آن ها برای پایان دادن به انتقادات باید از مسابقات بعدی هم سربلند بیرون بیایند.
پرسپولیس در حالی در قم به مصاف صبا رفت که نتایج ضعیف این تیم باعثاعتراض هواداران و پیشکسوتان باشگاه شده بود. حتی گفته شده بود که هیات مدیره به علی دایی اولتیماتوم داده است. با وجود تمام این مسائل، علی دایی از هواداران خواسته بود که به تیم زمان بدهند و در بازی با صبای قم هم او ثابت کرد که زمان، مشکلات تیمش را حل می کند.
پرسپولیس در بازی با صبا خیلی زود به گل رسید. دقیقه ۶ بود که امید عالیشاه دروازه صبا را باز کرد. این تک گل نیمه اول بود. در نیمه دوم هم مهدی طارمی در دقیقه ۶۰ موفق به باز کردن دروازه صبا با یک شوت زیبا شد. این برد برای دایی و تیمش نوید یک برد را داشت؛ بردی که این تیم را موقتا از بحران خارج می کرد و آرامش را به این تیم برمی گرداند.
سرخپوشان تهرانی با این برد ۸ امتیازی شدند و به رده هفتم جدول صعود کردند. صبای قم هم با ۸ امتیاز و به خاطر تفاضل گل کمتر، در رده هشتم قرار دارد.
۴۳ ۴۳