به گزارش مشرق، پس از انتخاب اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس از سوی وزارت ورزش و جوانان، امیر رضا خادم نماینده تام الاختیار وزیر ورزش و جوانان در خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال و همچنین مدیران جدید این باشگاه بارها اعلام کردند که به لطف حضور اسپانسری ۳۰ میلیارد تومانی سرخپوشان برای اولین بار در تاریخ خود بدون مشکل مالی و با جیب پر فصل را آغاز می کنند. حتی مقرر شد پیش از آغاز فصل ۳۰ درصد از قرارداد بازیکنان و اعضای کادر فنی پرداخت شود اما این اتفاق رخ نداده است.

در شرایطی که خادم، سیاسی، خواجه وند، رحیمی و… بارها مدعی شدند اسپانسر باشگاه پرسپولیس تا امروز بیش از ۱۰ میلیارد تومان به بدنه باشگاه تزریق کرده اما بازیکنان این تیم از بی پولی و عدم عمل به تعهدات مالی باشگاه صحبت می کنند.

در این حال چند سؤال پیش می آید، ۱۰ میلیاردی که گفته می شود از سوی اسپانسر به باشگاه پرسپولیس تزریق شده کجا خرج شده است؟ آیا این پول خرج بدهی های گذشته باشگاه شده است؟ اگر اینطور است چرا بدهی باشگاه پرسپولیس به کشتی گیران پرداخت نشد تا اموال این باشگاه تهدید به توقیف نشود؟ چرا هر روز نام یک طلبکار جدید مطرح می شود؟ چرا بازیکنان پرسپولیس از بی پولی شکایت می کنند؟ چرا مسئولان باشگاه نتوانستند در فصل نقل و انتقادات به خوبی عمل کنند و بازیکنان بزرگی را جذب پرسپولیس کنند؟ و چندین و چند سؤال دیگر.

به نظر می رسد این روزها پرسپولیس شاهد جنگ قدرت شدید در هیئت مدیره و اسپانسر این باشگاه است، جایی که اسپانسر تحویل چک دو میلیاردی را منوط به اجرای تعهدات باشگاه می داند، تعهداتی که هنوز معلوم نیست شامل چه چیزهایی می شود. شنیده می شود عدم پرداخت پول توسط اسپانسر به باشگاه پرسپولیس اهرم فشاری از طرف اسپانسر است برای ایجاد تغییر و تحولات در باشگاه پرسپولیس.

نکته جالب اینجاست اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس مثل سیاسی و خواجه وند اصرار دارند که اسپانسر تمام تعهدات خود را در قابل باشگاه انجام داده، چیزی که در صحبت های رحیمی خیلی سخت می توان به آن می رسید.