به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ شیثرضایی مدافع جنجالی فوتبال ایران که هر از چندگاهی، اخبار عجیبی از او به گوش می رسد در دیدار این هفته تیمش مقابل پدیده، روی هر دو گل خورده راه آهن مقصر درجه یک بود. در این دیدار، پدیده موفق شد با حساب ۳ بر صفر از سد راه آهن بگذرد که روی دو گل این تیم، شیثتاثیر مستقیم داشت.
در صحنه گل اول، شیثرضایی که دید گلر تیمش روی ضد حمله حریف از دروازه خارج شده به جای کنترل توپ، مدیریت فضا و پاس به عقب، توپ را با پاس عرضی به پای مهاجم پدیده کوبید تا این توپ به سادگی وارد دروازه راه آهن شود.
در نیمه دوم نیز در حالی که صحنه عجیب و حساسی روی دروازه راه آهن ایجاد نشده بود، درست هنگامی که مهاجم تیم میزبان از سمت چپ و به صورت عرضی وارد محوطه جریمه شد، شیثبا یک تکل عجیب و شگفت انگیز به سادگی نوشیدن یک لیوان آب، به پدیده پنالتی داد تا گل دوم این تیم از روی نقطه پنالتی و توسط غلامرضا عنایتی به ثمر برسد.
با این اتفاقات باید دید آیا حمید استیلی باز هم به شیثرضایی در دیدارهای آینده راه آهن بازی خواهد داد و آیا این بازیکن را مجددا در ترکیب اصلی تیم تحت مالکیت، مدیریت و مربی گری خود به میدان می فرستد یا تصمیمات دیگری در راه است.
۲۵۲ ۴۱