به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ امیر قلعه نویی در کنفراس خبری بعد از بازی با گسترش فولاد تبریز گفت: «این برد خوب را تقدیم می کنم به غلاحسین مظلومی عزیز. نوه ایشان با پیراهن مظلومی در ورزشگاه حضور داشت و خدا راشکر می کنم که با انجام یک بازی منطقی سه امتیاز را گرفتیم.»
قلعه نویی این را گفت و ادامه داد: «البته در نیمه دوم کمی افت کردیم اما در دفاع نظم خوبی داشتیم. من به بازیکنانم گفتم که فکر نکنند بازی با زدن دو گل تمام شده است. به همین دلیل هم بود که گل سوم را هم زدیم. من از گلزنی برهانی خوشحالم و مطمئن هستم که اگر او این شرایط را ادامه بدهد قدرت گلزنی ما بیشتر هم می شود. با این شرایط مردم هم بیشتر به ورزشگاه می آیند و استقلال می تواند به اهدافش برسد.»
خبرنگاری از او پرسید استقلال دو بازی پی درپی با اختلاف ۳ گل به پیروزی رسید، آیا این پیروزی های پرگل توقعات را از تیم شما بالا نمی برد؟ که قلعه نویی گفت: «از روزی که مربیگری را آغاز کرده ام همیشه مترصد آن بودم که تیمم بازی خوب و هجومی را به نمایش بگذارد. چه آن زمانی که سرمربی استقلال بودم و چه در دوره هایی که هدایت تراکتورسازی و سپاهان را برعهده داشتم همیشه تیم هایم خوب و هجومی بازی می کردند. البته سال قبل تیم من شرایط خوبی نداشت که نمی خواهم درباره دلایل آن صحبت کنم و به اتفاقاتی که افتاد اشاره کنم.»
سرمربی استقلال درباره رفتن کروش از ایران هم حرف زدو گفت: «من دوست دارم کروش بماند. از نظر نتیجه آمار نتایج خوبی نگرفته ایم اما باید بگویم که او فوتبال خوب ما را می شناسد. در جام جهانی تیم هایی که نتیجه نگرفته اند می توانند در جام ملت ها موفق شوند اما نباید قرارداد ترکنچای بسته شود. من موافق ماندن او هستم اما نه موافق دیدگاه آن.
۲۵۱ ۴۳