به گزارش مشرق، جنگ لفظی کریستیانو رونالدو و ژوزه مورینیو، جنگی که از آخرین فصل حضور آقای خاص در سانتیاگو برنابئو در سال ۲۰۱۳ آغاز شد، باز هم ادامه پیدا کرد، چرا که برترین بازیکن جهان دوباره به انتقاد از مربی پیشین خود پرداخته است.

رونالدو که دو شب پیش در حاشیه مراسم قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به عنوان بازیکن سال قاره سبز انتخاب شد، با اشاره به مربیانی که در روند پیشرفت او در طول دوران بازیگری اش نقش داشته اند، گفت: تنها مربی که داشتم و توانستم با او رابطه ای دوستانه برقرار کنم سرالکس فرگوسن بود. البته با سایر مربیانم مانند مانوئل پیگرینی و کارلو آنچلوتی هم مشکلی ندارم و با آنها به خوبی کنار می آیم. با این حال من برای دوستیابی به فوتبال نیامده ام، بلکه فوتبال بازی می کنم تا موفق باشم.

رونالدوی ۲۹ ساله که با شبکه تلویزیونی TVI پرتغال مصاحبه می کرد، با اشاره به روزهای حضور مورینیو در رئال مادرید(۲۰۱۰ تا ۲۰۱۳) گفت: آن روزها جو بدی بر تیم حاکم بود و از نظر انفرادی و تیمی، دوره سختی را پشت سرگذاشتیم. سایر بازیکنان هم از این وضعیت بد بی نصیب نبودند و هواداران هم از آن ضربه خوردند.

ستاره پرتغالی رئال مادرید سپس اعتراف کرد که برای خود یک رژیم غذایی مخصوص دارد و اینکه به آمادگی جسمانی اش فوق العاده اهمیت می دهد. وی تصریح کرد: در رژیم غذایی من نه خبری از مواد غذایی سرخ کردنی است، نه همبرگر، نه فست فود ها و نه نوشیدنی های گازدار، اگرچه من از نظر ژنتیکی در وضعیت خوبی قرار دارم و می توانم هر آنچه که می خواهم بخورم.

رونالدو درباره تمریناتش در رئال مادرید هم گفت: من یک ساعت زودتر از همه در تمرینات حاضر می شوم. ترجیح می دهم در آرامش کارم را انجام دهم. اول از همه در تمرینات شرکت می کنم و آخرین نفری هستم که می روم. می توانید این را از هم تیمی هایم بپرسید. ۵۰ درصد از موفقیت های من به دلیل آمادگی جسمانی ام است، پس باید آن را حفظ کنم.