به گزارش مشرق، جواد نکونام و باشگاه اوساسونا در فصل جدید دسته دوم اسپانیا برای فعالیت به توافق رسیدند با این حال تاخیر مسئولان باشگاه الکویت برای ارسال مدارک او سبب شده تاکنون قرارداد این بازیکن در سازمان لیگ حرفه ای اسپانیا(LFP) ثبت نشود و اگر تا فردا(یکشنبه) این اتفاق رخ ندهد، نکونام اجازه همراهی تیم اوساسونا را نخواهد داشت.

مسئولان باشگاه اوساسونا امیدوار هستند این مشکل طی امروز و فردا حل شود. با این حال واسیلویچ معاون مدیر ورزشی تیم فوتبال اوساسونا در این باره اظهار داشت: حتی در صورتی که این مشکل حل نشود تا زمانی که نکونام بازیکن آزاد شود و یا زمان نقل و انتقالات زمستانی صبر خواهیم کرد تا این بازیکن به اوساسونا ملحق شود.

یک منبع آگاه در باشگاه اوساسونا هم اعلام کرد که با توجه به حضور نکونام در مراسم رونمایی و امضای قرارداد با این بازیکن، باشگاه اوساسونا قراردادش را با نکونام حفظ کرده و این بازیکن در پامپلونا باقی خواهد ماند.

از سوی دیگر به دلیل آنکه مدیر برنامه های نکونام مشغول انجام کارهای مربوط به قرارداد دیگر بازیکنان زیر نظرش در انگلیس است، شماره ۶ اوساسونا خودش دست به کار شده و برای حل مشکلش با باشگاه الکویت تماس گرفته تا آنها با تسریع در ارسال مدارک، مشکل این بازیکن را حل کنند.