به گزارش مشرق، امیر حاج رضایی درباره رفتن کارلوس کی روش از ایران و ابهام در تمدید قرارداد سرمربی تیم ملی فوتبال با بیان مطالب فوق اظهار کرد: اول از همه باید بگویم اطلاعات من در این زمینه رسانه ای است و به هیچ ارگانی نزدیک نیستم که اطلاعاتم شفاف باشد. آنچه که مطرح می شود متناقض است. از یک طرف می گویند که تمدید قرارداد کی روش مغایر منافع ملی است و سرمربی تیم ملی نباید در امور دیگر دخالت کند؛ از سوی دیگر کی روش می گوید چیز اضافی نمی خواهد.

وی افزود: به شخصه موافق تمدید قرارداد کی روش هستم ولی نه به هر قیمتی. آن بخش از قرارداد که زیاده خواهی است و رقم بالایی مطالبه می شود را نمی پسندم. به طور کلی قرارداد یکطرفه و تحمیلی را رد می کنم. باز هم تاکید می کنم که اطلاعاتم رسانه ای است و به صورت شفاف و دقیق در جریان موضوع نیستم.

کارشناس فوتبال ایران همچنین تصریح کرد: با توجه به نزدیک بودن به مسابقات جام ملت ها دوست دارم کی روش با یک قرارداد معقول به کارش ادامه بدهد. من خواستار ادامه همکاری با کی روش هستم ولی بر اساس همان فرضیاتی که گفتم اگر این تمدید قرارداد بوی تحمیل بدهد درست نیست. اگر فوتبال ما ضرر کند بهتر از این است که غرور ملت جریحه دار شود و یک قرارداد تحمیلی صورت بگیرد.

حاج رضایی اظهار کرد: ما که چند سالی است همه کاری در فوتبال کردیم و خیر ندیدیم. خیلی وقت است در آسیا به عنوان قهرمانی نرسیده ایم.