در حاشیه دیدار تیم‌های استقلال و گسترش‌فولاد تبریز که از ساعت ۱۹ امروز(جمعه) در ورزشگاه آزادی آغاز شد، تیم میهمان عکاسان حاضر در ورزشگاه را ناامید کرد. در حالی که نیمه اول با نتیجه ۲ بر صفر به سود استقلال به پایان رسید و گسترش‌فولاد نتوانست خطر چندانی روی دروازه میزبان به وجود بیاورد، عکاسانی که در این نیمه پشت دروازه استقلال حضور داشتند از گلزنی گسترش‌فولاد و ثبت لحظه گلزنی این تیم ناامید شدند. آنها در نیمه دوم خود را به پشت دروازه گسترش‌فولاد رساندند تا بلکه بتوانند عکس بهتری را از لحظه گلزنی احتمالی استقلالی‌ها بگیرند.

*استقلالی‌ها در نیمه دوم بازی را با ۱۰ نفر آغاز کردند. در حالی که قرار بود آندرانیک تیموریان از ابتدای این نیمه به جای مهدی کریمیان در زمین حاضر شود، اما تعویض این تیم با لحظاتی تأخیر صورت گرفت.

*غلامرضا بهروان، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در نیمه اول لحظه‌ای با آندرانیک تیموریان خوش و بش کرد و در نیمه دوم نیز کنار نیمکت استقلالی‌ها قرار گرفت و دقایقی با میرشاد ماجدی همکلام شد.

*هواداران استقلال در نیمه دوم برای لحظاتی با شعار «غلام سرطلایی» مهاجم پیشین این تیم، یعنی غلامحسین مظلومی را تشویق کردند. همچنین هواداران پس از تشویق چندباره او برای مظلومی آرزوی سلامتی کردند.

*تعداد تماشاگران حاضر در ورزشگاه آزادی از سوی بلندگوی ورزشگاه ۱۶ هزار نفر اعلام شد که این تعداد تماشاگر در بازی‌های اخیر استقلال بی‌سابقه بوده است.

*آرش برهانی که در دقیقه ۶۳ بازی جای خود را به خسرو حیدری داد پیش از اینکه از زمین خارج شود، متوجه تعویضش نشد و در حالی که نزدیک به محوطه تعویض بود، قصد داشت به وسط زمین برود که مرتضی اسدی، بازیکن گسترش‌فولاد مانع این کار شد و کاپیتان استقلالی‌ها را به بیرون از زمین هدایت کرد.

*در حالی که کرار جاسم بعد از موقعیت تیم گسترش‌فولاد در حال تدارک ضد حمله بود، توسط مرتضی اسدی متوقف شد که این موضوع باعثاعتراض هواداران شد.

*تماشاگران استقلال با شعار «پرسپولیس قهرمان، تو لیگ برتر بمان» به هواداران و اعضای پرسپولیس طعنه زدند. آنها همچنین با تشویق علی کریمی علیه علی دایی شعار دادند و خواستار بازگشت کاپیتان پیشین سرخپوشان به پرسپولیس شدند.

*امیر قلعه‌نویی در یکی از صحنه‌های بازی به کاپیتان تیمش در نیمه دوم اعتراض کرد. این اعتراض به این دلیل بود که خسرو حیدری توپی که در حال کرنر شدن بود را نگرفت و متوجه این موضوع نشد که سرمربی استقلال نیز به این مسئله اعتراض کرد.