علی دایی در نشست خبری پیش از بازی با صبای قم گفت: ما بر اساس شرایط تیمی‌مان باید بازی کنیم.

وی ادامه داد: در حال حاضر چند بازیکن مصدوم و محروم داریم. ما نمی خواستیم فعلا از بازیکنان جوان استفاده کنیم ولی چاره ای نیست. اما ریسک کردن هم بدنیست. مثل فصل گذشته عباس‌زاده در طول فصل آبدیده شد و در ۵ بازی آخر توانست گل‌های حساسی بزند.

وی افزود: این فصل هم می‌خواستیم همانگونه از بازیکنان جوان استفاده کنیم. مطمئنا اگر تمامی بازیکنان را در اختیار داشتیم تا کنون ترکیب نهایی و آرمانی را به دست آورده بودیم اما بازیکنان مصدوم و محروم داشتیم. ما تیم را بر اساس بازیکنان جوان نبستیم بر اساس بودجه و نیازهایمان تیم را بستیم.
وی در مورد شایعه خرید عمادرضا گفت: اسمی هم از او در تمرین نیاوردیم چه برسد به اینکه بخواهیم او را بگیریم، او بازیکن بزرگی است و در تیم بزرگی مثل سپاهان بازی کرده ولی ما نیازی به او نداریم. وی گفت: شایعه‌هایی است که در روزنامه‌ها منتشر می‌شود. ما بر اساس بازیکنان‌مان کار می‌کنیم و ۵ بازیکن را نداریم و صادقیان، رضا و هادی نوروزی، علی عسگری و دغاغله نیستند که همگی آنها در قسمت جلو یعنی هافبک و حمله ما بازی می‌کنند غایبند و بدون آنها نمی‌توانیم کاری کنیم و شما می‌توانید جواب خودتان را بگیرید.

دایی در مورد پولادی گفت: از او بی خبر هستیم. مهرداد با ما قرارداد دارد ما خط دفاعی پرسپولیس را با سیدجلال حسینی و پولادی بستیم و حسینی نیامده رفت. پولادی را اصلا ندیدم و تماسی نداشته‌ام. ما هم مثل شما! این اتفاق‌ها فقط در فوتبال ایران رخ می‌دهد.
سرمربی پرسپولیس گفت: ما کار نشد نداریم. با تیم پرسپولیس نتیجه می گیریم. تیم پرسپولیس را رها نخواهیم کرد.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از انتقادهایی که به نفع مان باشد استفاده می‌کنیم اگر پیشکسوت پرسپولیس است می‌آید سرتمرین می‌گوید راه حل مشکل تیم چیست. صحبت در روزنامه نمی کند.