به گزارش مشرق، در چارچوب هفته پنجم لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های هلند موسوم به ژوپیلر لیگ، تیم فوتبال اِن ای سی نایمخن شب گذشته(جمعه) در دیداری خارج از خانه موفق شد با درخشش مهاجم ایرانی اش، هلموند اسپورت را با نتیجه پرگل ۴ بر یک از پیش رو بردارد.

علیرضا جهانبخش که در این بازی دو گل به ثمر رساند، پس از پایان این دیدار در پاسخ به این پرسش که «آیا احتمالاً این آخرین بازی تان برای نایمخن بود؟» گفت: واقعاً نظری در این خصوص ندارم ولی هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن باقی مانده است. این موضوع حقیقت دارد که تیم هایی به دنبال جذب من هستند. هنوز چند روز تا پایان نقل و انتقالات تابستانی باقی مانده و برای همین صبر خواهم کرد تا ببینم چه اتفاقی خواهد افتاد. اگر این آخرین بازی ام برای نایمخن بوده باشد، به نظرم با دو گلی که به ثمر رساندم خداحافظی خوبی بود. هواداران مان هم از این پیروزی رضایت داشتند.

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان که ترجیح می دهد در لیگ هلند به فوتبال خود ادامه دهد، عنوان کرد: ترجیح می دهم در لیگ حرفه ای هلند بازی کنم. از لیگ های روسیه و قطر پیشنهاداتی دارم و اگر قرار باشد بازی در این دو لیگ را انتخاب کنم تنها پیشنهادات خوب مالی شان است ولی در حال حاضر اولویتم پول نیست.