سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در پاسخ به ایسنا عنوان کرد بدون امضای قرارداد از ایران می رود.کارلوس کروش با ارسال نامه ای عنوان کرده از این که ایران را این گونه و بدون امضای قرارداد نهایی ترک می کند متعجب است.
در نامه کروش آمده است: من مجبورم به دلیل به پایان رسیدن زمان ویزای ایران کشور را ترک کنم. صادقانه باید اعتراف کنم که از این که به این شکل ایران را ترک می کنم کاملا بهت زده هستم. هم چنان که می دانید و پیش از این هم به طور رسمی اعلام شده بود من و کفاشیان در تمام بندهای قراردادی که پیش از این قرار بود امضا شود به توافق رسیده بودیم. نمی دانم در آینده چه رخ می دهد، اما دیگر چیزی در اختیار من نیست و از کنترل من خارج شده است.
از شما به دلیل رابطه حرفه ای که بین ما وجود داشت تشکر می کنم.
حالا که به هر دلیلی با فدراسیون فوتبال به توافق نهایی نرسیدیم و قراردادی امضا نشد، صمیمانه درخواست می کنم که مراتب قدردانی من را از حمایت مردم فوتبال دوست ایران به اطلاع آنها برسانید.
با آرزوی بهترین ها کارلوس کروش
کارلوس کروش هم اکنون در فرودگاه امام(ره) حضور دارد و در حالی ساعت ۱۱ ایران را ترک می کند که به غیر از آرین قاسمی(مترجم کروش) کسی برای بدرقه او به فرودگاه نرفته است. حضور نیافتن هیچ یک از مسئولان فدراسیون فوتبال برای راهی کردن کروش - در صورتی که این رفتن، بازگشتی نداشته باشد - مصداق بارز خوش استقبال و بد بدرقه بودن فدراسیون نشین هاست.
۲۵۱ ۴۱