به گزارش مشرق،یحیی گل محمدی بعد از ظهر امروز در نشست خبری پیش از شهرآورد اصفهان اظهار کرد: این بازی برای ما اهمیت ویژه ای دارد و دارای ۳ امتیاز ویژه است. سپاهان تیم مدعی و یکی از کاندیداهای قهرمانی است ما سعی می کنیم با یک بازی خوب بر حریف خود چیره شویم و سه امتیاز مهم بازی را کسب کنیم.

وی بیان کرد: ما احتیاج به زمان داریم و باید در یک زمان مشخص با یک بازی ساده بازیکنان خود را در مسیر اجرای اهداف هماهنگ کنیم و سعی کنیم ۳ امتیاز مهم این بازی را به دست آوریم.

سرمربی تیم ذوب آهن تصریح کرد: کیفیت بازی ما نسبت به گذشته ارتقا پیدا کرده. تیم ما اگر دچار مشکلات حاشیه ای نبود الان جزو ۵ یا ۶ تیم اول لیگ بود و امیدوارم بتوانیم با پیروزی در این میدان همانند سکوی پرش به رتبه های بالاتر صعود کنیم.

گل محمدی افزود: تیم ما مشکلاتی دارد اما با بازی هایی که ما انجام می دهیم نشان دادیم که از این مشکلات خارج شدیم؛ به طور مثال در بازی استقلال اهواز و مصاف برابر پرسپولیس تیم ما بازی خوبی را به نمایش گذاشت اما نتوانست نتیجه مناسب را به دست آورد. متاسفانه مسائل روحی روی بازیکنان تاثیر گذاشته و امیدوارم با یک بازی منطقی بتوانیم پیروزی را به دست آوریم که سبب رها شدن از مشکلات بشود.

وی خاطرنشان کرد: روند عملکرد تیم ما رو به رشد بوده و تاثیر مثبت مسائل روحی روی بازیکنان مشخص است. امیدواریم با پیروزی در این مصاف فرصتی برای بالا رفتن در جدول مسابقات پیدا کنیم.

سرمربی تیم ذوب آهن با اشاره به غائبین این بازی گفت: هادی محمدی به سبب کارت قرمزی که در مصاف برابر استقلال اهواز گرفت نمی تواند ذوب آهن را در شهرآورد اصفهان همراهی کند. همچنین محسن مسلمان به سبب مصدومیت خفیفی که برای وی به وجود آمده وضعیت مشخصی ندارد و مشخص نیست که در بازی مقابل سپاهان ما را همراهی کند.