به گزارش مشرق،منصور ابراهیم زاده در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل نفت تهران اظهار کرد: در ابتدا می خواهم از شما خبرنگاران تشکر کنم که در روز تعطیل با جان و دل کار می کنید. باید بگویم همه اهالی فوتبال دیوانه هستند و به نوعی تعطیلی ندارند.

وی افزود: ما فردا یک بازی مهم مقابل نفت داریم. امیدوارم بتوانیم مقابل این تیم خوب بازی کنیم و با انجام یک فوتبال خوب سه امتیاز بازی را کسب کنیم. مسیر ما مشخص است و ما به دنبال کسب موفقیت هستیم.

وی در پاسخ به سوال ایسنا مبنی بر اینکه چه زمانی مشکل بحرانی تیمش حل خواهد شد گفت: مطمئنا مشکل ما با توجه به بازیکنانی که داریم در آینده نزدیک حل خواهد شد باید در این زمینه بیشتر کار کنیم.

وی به داور بازی دیدار تیمش برابر استقلال اشاره کرد و گفت: اگر در آن بازی علیرضا فغانی داور بود آیا به نظر شما برای ما در دقیقه ۹ پنالتی نمی گرفت و یا صحنه ای که روی دقیقی خطا شد را پنالتی تشخیص نمی داد؟ مطمئنا پنالتی اعلام می کرد و ما نتیجه دیگری به غیر از صفر صفر رقم می زدیم. داور در بازی مقابل استقلال اشتباهات زیادی داشت و حتی می توانست در دقیقه ۴۳ برای استقلال هم پنالتی بگیرد.

وی در ادامه در پاسخ به سوال ایسنا مبنی بر اینکه شما بازیکنان خوبی جذب کردید اما این بازیکنان عملکرد فصل گذشته را نداشتند، اظهار کرد: به خاطر این است که بازیکنان تازه به تیم ملحق شدند و شرایط فرق کرده است. باید زمان بدهیم تا به هماهنگی کامل برسند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا از سوی باشگاه اولتیماتومی دریافت کرده اید، گفت: اگر چنین مساله ای باشد شما خبرنگاران از همه زودتر متوجه می شوید. من تمام خبرهایی که شما منعکس می کنید را زیر نظر دارم. یکی از مشکلات تیم ما این است که زمانی که هنوز لیگ شروع نشده بود، به ما تیم استیل آذین لقب داده بودند. استرس و حساسیت در بین بازیکنان ما دوچندان شد. پیشنهاد می کنم برای بازی های پیکان تیترهای همچون پیکان در حال گاز دادن استفاده کنید!