به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علی دایی معتقد است اینکه عده ای علیه او شعار می دهند آن هم در ورزشگاه آزادی، اصلا طبیعی به نظر نمی رسد. دایی می گوید برخی هواداران تیم جوان هستند و مشخص است که احساساتی شوند اما آنها خط می گیرند تا علیه پرسپولیس شعار بدهند! او حتی به گذشته اشاره می کند و می گوید: «سالهاست که سکوهای ورزشگاه آزادی با چنین مشکلاتی مواجه است و همواره این موضوع برای پرسپولیس وجود دارد.»
حساسیت دایی به شعارهای اخیر واقعا جالب توجه است. سکوهایی که در تمام این سال ها، همواره با او یار بوده و هرگز به این مربی خیانت نکرده است. شعار «علی… دایی» در فصل یازدهم علیه حمید استیلی که سمبل آن تیم ورشکسته به لحاظ امتیازگیری بود به کنار، فصل دوازدهم نیز این ماجرا بارها تکرار شد. در لیگ قبلی، دایی و تیمش به شدت تحت حمایت هواداران بودند اما حالا که تیم نتیجه نمی گیرد و حتی توانایی کسب پیروزی برابر پدیده در تهران را ندارد، عده ای به انتقاد از سرمربی تیم مشغول شده اند و دایی نمی تواند این موضوع را هضم کند.
اما اگر بپذیریم دایی حرف هایی مستند به زبان آورده، واقعا چه کسی به تماشاگران پرسپولیس خط داده تا علیه این مربی شعار بدهند؟ یعنی آلترناتیو دایی چه کسی است که تماشاگران پرسپولیس را برعلیه کادرفنی کنونی تیم بشوراند؟ اصلا اگر دایی به خاطر شعار هواداران اخراج شد یا(در فعل بعید) استفعا دهد، چه کسی جانشین این مربی می شود؟ آیا تماشاگران پرسپولیس، نتیجه گیری این تیم در ۵ هفته گذشته را فراموش کرده اند و فقط به دلیل دشمنی با شخصِ دایی علیه این مربی شعار می دهند؟
جواب این سوال ها را در هفته های آینده باید جست و جو کرد.
۲۵۲ ۴۱