به گزارش مشرق،علیرضا رحیمی پس از جلسه مدیران عامل باشگاه های لیگ برتر با وزیر ورزش اظهار داشت: مسئله خاصی در جلسه مطرح نشد. آقای وزیر به احترام همه مدیران عامل باشگاه ها هر چند وقت یک بار جلسه ای برگزار می کند ما هم مشکلات را مطرح تا در خصوص راهکار برای آنها تصمیم گرفته شود.

وی در مورد اینکه مشکل مطرح شده پرسپولیس چه بوده، گفت: در مجموع مشکلات باشگاه ها مربوط به این دولت و این مجلس نمی شود. مشکلات همه باشگاه ها به خاطر طرح های من درآوردی است که وجود دارد. تعطیلات بسیار زیادی در لیگ به وجود می آید و ما را به این روز می اندازد. ما باید به قوانین فیفا احترام بگذاریم و اگر اینگونه باشد هیچ مشکلی پیش نمی آید.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه آیا به علی دایی اولتیماتومی داده است، تاکید کرد: ما به هیچ شخصی اولتیماتوم نداده ایم. سرمربی تیم ما کار خودش را انجام می دهد. از همه هواداران هم خواهش می کنم صبور باشند چراکه ما با اضافه کردن یکی دو بازیکن و تقویت تیم شرایط بهتری خواهیم داشت.

رحیمی در خصوص وضعیت مهرداد پولادی تاکید کرد: او با ما قرارداد دارد. من به پولادی پیشنهاد دادم به فدراسیون فوتبال بیاید تا اگر اختلافی است فدراسیون حل کند و هر تصمیمی که مسئولان فدراسیون بگیرد احترام می گذاریم.

وی در مورد اینکه برخی هواداران و کارشناسان معتقدند که یارگیری پرسپولیس خوب نبوده اما همچنان به یارگیری خوب خود اعتقادی دارید، گفت: هنوز هم می گویم از یارگیری راضی هستم اگر بازیکنی از ما جدا شده و یا به هر دلیلی نمی تواند بازی کند باید به بازیکنان جایگزین احترام بگذاریم. ما بازیکنان جوان را جذب کرده ایم که اگر بازیکنی آسیب دید بتوانیم از آنها استفاده کنیم. امیدوارم هر چه زودتر این موارد برطرف و شرایط تیم ما بهتر شود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه آیا قرارداد علی دایی سه ساله به مبلغ ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون است یادآور شد: من مبلغ قرارداد را نمی دانم اما قرارداد دایی در فدراسیون و سازمان لیگ وجود دارد و کاملا شفاف است. شفاف ترین قرارداد، قرارداد علی دایی است.

وی در مورد اینکه برخی ها معتقدند قرارداد مربیان می تواند پایین تر از بازیکنان باشد تا بتوان برخی از بازیکنان را جذب کرد، تصریح کرد: قرارداد دایی قبلا بسته شده و من به آن احترام می گذارم. سؤالم این است که چرا قرارداد ژوزه اینقدر سؤال و جواب نشد. او مبلغ قراردادش بالای یک میلیارد و ۷۰۰-۸۰۰ هزار یورو بود. البته دستیارانش بودند اما هیچ کس اعتراض نکرد. تا زمانی که پرسپولیس نتیجه می گیرد و مقام کسب می کند کسی به قرارداد کاری ندارد اما تا یکی دو باخت تجربه می کنیم سراغ قرارداد علی دایی می روند. او ورزشکار بزرگی است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه به نظرش تیم از لحاظ فنی عملکرد خوبی دارد و تا کی از سرمربی تیم حمایت خواهد کرد، یادآور شد: بارها گفته ام از سرمربی حمایت می کنم. بحثعلی دایی نیست بلکه بحثاین است که حرمت سرمربی حفظ شود. باید به سرمربی احترام بگذاریم. ما در جاهای دیگر صحبت می کنیم و جلسه می گذاریم. روز گذشته هم با علی دایی صحبت کردیم و در خصوص مشکلات با او صحبت کردیم.

رحیمی در خصوص اینکه آیا در مورد بدهی های پرسپولیس با وزیر صحبت کرده یا خیر، گفت: بدهی چیزی نیست که بخواهیم ۵-۶ ماهه آن را برطرف کنیم همه باید به پرسپولیس کمک کنند. این تیم هواداران زیادی دارد و امیدوارم هر چه زودتر این مشکلات برطرف شود.

وی در مورد اینکه شایعات مختلفی در خصوص استعفای او مطرح می شود، گفت: برای چه باید استعفا دهم. تا این لحظه استعفا نداده ام.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه چه بازیکنانی را مدنظر دارند تا جذب کنند، گفت: ما سی دی برخی بازیکنان خارجی را در اختیار علی دایی قرار داده ایم و منتظر هستیم تا او بازیکن مدنظر خود را انتخاب کند.

رحیمی در مورد اینکه آیا به دنبال جذب عمادرضا هستند یا خیر، گفت: تا کادر فنی بازیکن مدنظر نداشته باشد ما در این مورد صحبت نمی کنیم.

علیرضا رحیمی پاکتی در دست داشت که کنجکاوی خبرنگاران را در برداشت این موضوع باعثشد تا خبرنگاران اصرار کنند تا مدیرعامل پرسپولیس محتوی داخل پاکت را فاش کند. رحیمی هم زمانی که با اصرار خبرنگاران روبرو شد پاکت را باز کرد و گفت دو کلید درون پاکت است که یکی کلید منزلمان است و دیگری کلید محل کارم. اگر می خواهید جیب هایم را هم خالی کنم تا متوجه شوید چه چیزی همراهم است!