ادرلوسیانو ادینهو مهاجم تراکتورسازی یک روز بعد از پیروزی پر گل ۴ بر ۲ تیمش مقابل صبای قم به خبرآنلاین گفت: «بازی سختی را پشت سر گذاشتیم که به لحاظ ذهنی، تیم مان را تقویت کرد.»
لوسیانو ادامه داد: «ما به چنین برد دشواری احتیاج داشتیم تا به یاد بیاوریم فوتبال فقط پیروزی های راحت نیست. به هر حال باید احساس غرور کنیم که در تبریز تا به حال امتیازی از دست نداده ایم و مقابل فولاد، ملوان و حالا صبا به پیروزی رسیدیم.»
ادینهو که با درخشش در بازی با صبا توانست پیروزی تیمش را شیرین تر کند، درباره آنچه در بازی رخ داد، می گوید: «با اینکه بازی را مدیریت می کردیم اما به خاطر یک اشتباه ساده دروازه مان باز شد. بعد هم یک پنالتی به ضررمان گرفتند که نمی توانم در مورد آن حرفی بزنم. بعد از این دو گل، به خودمان آمدیم و البته شانس هم همراه مان بود تا ۴ بار دروازه حریف را باز کنیم. من هم موفق شدم به تیمم کمک کنم و ۲ گل بزنم.»
ادینهو که حالا محبوبیت زیادی در تبریز برای خود دست و پا کرده در نهایت گفت: «رسول خطیبی به ما گفته بود می توانیم صبا را شکست دهیم و همین اتفاق هم افتاد. من باید از هواداران هم تشکر کنم، با اینکه تعدادشان خیلی زیاد نبود اما تیم را به بهترین شکل ممکن تشویق کردند تا ما به پیروزی برسیم. آنها سهم بزرگی در کسب این ۳ امتیاز داشتند ولی امیدوارم از دیدارهای بعدی، هواداران بیشتری را در استادیوم ببینیم.»
۴۱۴۱