به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ صبای قم در حال کسب یک نتیجه خوب بود. اما ورق برگشت. تراکتورسازی که در خانه اش دو گل از صبا خورده بود، به خودش آمد و بازی را در اختیار گرفت. دقیقه ۱۶ بود که صبا توسط احمد حسن زاده گل اول را زد. در دقیقه ۴۱ هم ایوب کلانتری از روی نقطه پنالتی دروازه تبریزی ها را باز کرد. اما تراکتورسازی در دقیقه ۴۳ توسط لوسیانو ادینیو به گل رسید. نیمه اول با برتری دو بر یک صبا به پایان رسید.
در نیمه دوم تراکتورسازی خیلی زود گل دوم را هم زد تا بازی مساوی شود. این گل در دقیقه ۴۹ توسط محسن دلیر به ثمر رسید. با این گل خیال تراکتوری ها راحت شد که می توانند از این مسابقه امتیاز بگیرند. اما تراکتوری ها که به خوبی به جریان بازی برگشته بودند، در دقیقه ۷۱ هم توسط ادینیو به گل سوم رسیدند. اما این گل هم برای تراکتورسازی کافی نبود. آن ها گل چهارم را در دقیقه محمد ایران پوریان در دقیقه ۹۴ به ثمر رساندند. این گل از روی نقطه پنالتی زده شد. مسابقه با همین نتیجه چهار بر دو به سود تراکتورسازان به پایان رسید تا صبا که دو گل از حریف جلو بود، نتیجه را واگذار کند و تبریزی ها بردی شیرین به دست آورند.
در مسابقه همزمان، سایپا میزبان نفت تهران بود. سایپایی ها با سرمربیگری مجید جلالی این مسابقه را دو بر یک بردند. گل اول این دیدار را علی قربانی در دقیقه ۵۵ برای نفت تهران زد. اما سایپا در دقایق ۶۶ و ۸۱ توسط پویا نزهتی و علی زینالی به گل رسید و بازی را برد.
۴۳ ۴۳