به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ نیلسون کوره آ جونیور روز گذشته در مورد شرایط پرسپولیس به ما گفت: وقتی یک بازی را از دست می دهیم، نمی توانیم خوشحال باشیم و صد در صد از نتیجه ای که به دست آمده در دیدار با ملوان، عصبانی هستیم اما باید به آینده امیدوار بود.
این بازیکن اضافه کرد: ما منتظریم تا مقابل پدیده در ورزشگاه آزادی بازی کنیم و خوشبین هستیم با وجود تلاش زیاد بازیکنان از سد این تیم بگذریم. البته پیروزی در برابر پدیده، یک شرط دارد؛ اینکه هواداران هم بیایند و ما را یاری کنند.
نیلسون گفت: شما باید پرسپولیس را در لیست بدشانس ترین تیم های سال ۲۰۱۴ قرار دهید! تیم ما شده سمبل بدشانسی های لیگ ایران و این اصلا خوب نیست. در بازی با ملوان، دو، سه فرصت خوب را از دست دادیم. حتی توپ مان به تیر دروازه حریف برخورد کرد ولی اینکه نتوانستیم گل بزنیم، فقط یک بدشانسی است.
دروازه بان رکورددار پرسپولیس در فصل سیزدهم راجع به مصدومیت رضا نوروزی ادامه داد: همین موضوع مصدومیت نوروزی هم یکی دیگر از بدشانسی های ماست. چه کسی فکرش را می کرد ما یکی از بهترین مهاجمان لیگ را جذب کنیم و خیلی زود، او را از دست بدهیم؟ در حقیقت مصدومیت نوروزی حسابی ما را ناراحت کرد ولی باید هر طور شده روحیه مان را حفظ کنیم.
از نیلسون پرسیدیم فکر می کنی در این فصل چند کلین شیت داشته باشی که پاسخ داد: کلین شیت های من در این شرایط اصلا اهمیتی ندارد، ما باید هر طور شده بازی های مان را ببریم. البته خوشحال می شوم که گلی دریافت نکنیم ولی این مساله در اولویت های بعدی است، فعلا باید ۳ امتیازها را جمع کنیم.
۲۵۱ ۴۱