به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ در مرحله اول این مسابقات قهرمانان جام حذفی استان ها به مصاف یکدیگر می روند. تیم های لیگ برتری از مرحله پنجم و یک شانزدهم نهایی وارد این مسابقات می شوند.
در این مرحله هیچ تیم لیگ برتری با یکدیگر بازی نمی کند و احتمال رویارویی تیم های لیگ برتر در صورت پیروزی مقابل حریفانشان در مرحله یک هشتم نهایی وجود دارد.
قرعه کشی مرحله اول:
۱ - قهرمان کرمان - قهرمان ایلام
۲ - قهرمان آذربایجان شرقی - قهرمان گیلان
۳ - قهرمان توابع تهران - قهرمان البرز
۴ - قهرمان بوشهر - قهرمان کردستان
۵ - قهرمان فارس - قهرمان مرکزی
۶ - قهرمان آذربایجان غربی - لرستان
۷ - قهرمان کهگیلویه و بویراحمد - قهرمان خراسان جنوبی
۸ - نماینده خرمشهر - قهرمان خراسان رضوی
۹ - قهرمان کیش - قهرمان زنجان
۱۰ - قهرمان قم - قهرمان گلستان
۱۱ - قهرمان قزوین - قهرمان اصفهان
۱۲ - قهرمان یزد - قهرمان هرمزگان
۱۳ - قهرمان خوزستان - قهرمان مازندران
۱۴ - قهرمان چهارمحال و بختیاری - قهرمان همدان
مرحله دوم حذفی:
۱۵ - قهرمان اردبیل با برنده دیدار اول
۱۶ - برنده دیدارهای دوم و سوم
۱۷ - قهرمان تهران با برنده دیدار چهارم
۱۸ - قهرمان سیستان و بلوچستان - برنده دیدار پنجم
۱۹ - قهرمان سمنان - برنده دیدار ششم
۲۰ - قهرمان کرمانشاه - برنده دیدار هفتم
۲۱ - برنده دیدارهای هشتم و نهم
۲۲ - قهرمان خراسان شمالی - برنده دیداردهم
۲۳ - برنده دیدارهای یازدهم و دوازدهم
۲۴ - برنده دیدارهای سیزدهم و چهاردهم
مرحله سوم حذفی:
۲۵ - برنده دیدار پانزدهم با فولاد نوین اهواز
۲۶ - گیتی پسند اصفهان - پارسه تهران
۲۷ - گاز فجر جم بوشهر - کاسپین قزوین
۲۸ - فجر سپاسی شیراز با برنده دیدار شانزدهم
۲۹ - ملی حفاری اهواز - ایرانجوان بوشهر
۳۰ - داماش گیلان - بدر بندر کنگ
۳۱ - اتکا گلستان - برنده دیدار هفدهم
۳۲ - نساجی مازندران - برنده دیدار هجدهم
۳۳ - الوند همدان - گل گهر سیرجان
۳۴ - آلومینیوم هرمزگان - نیروی زمینی تهران
۳۵ - فولاد یزد - شهرداری جویبار
۳۶ - مس رفسنجان - خلخال دشت اردبیل
۳۷ - کارگر بنه گز بوشهر - شهرداری دزفول
۳۸ - ذوب آهن نوین اصفهان - پاس همدان
۳۹ - بعثت کرمانشاه با برنده دیدار نوزدهم
۴۰ - راهیان کرمانشاه - برنده دیدار بیستم
۴۱ - استقلال اهواز - ایرانجوان بوشهر
۴۲ - گهر دورود - استقلال آبی تهران
۴۳ - شهرداری اردبیل - یزد لوله
۴۴ - صنعت ساری - مس سونگون ورزقان
۴۵ - شهرداری بندرعباس - ابومسلم خراسان
۴۶ - پرسپولیس گناوه - شهرداری تبریز
۴۷ - بهمن شیراز - برنده دیدار بیست و یکم
۴۸ - صنعت نفت نوین آبادان - برنده دیدار بیست و دوم
۴۹ - خونه به خونه بابل - مس کرمان
۵۰ - نفت و گاز گچساران - صنعت نفت آبادان
۵۱ - شهرداری یاسوج - برنده دیدار بیست و سوم
۵۲ - پرسپولیس شمال - سیاه جامگان مشهد
۵۳ - کاروان اهواز - ماشین سازی تبریز
۵۴ - شهرداری لنگرود با برنده دیدار بیست و چهارم
مرحله چهارم:
۵۵ - پیام وحدت مشهد - برنده دیدار بیست و پنجم
۵۶ - برنده دیدار بیست وشش و بیست و هفت
۵۷ - برنده دیدار بیست و هشت و بیست و نه
۵۸ - برنده دیدار سی و سی و یکم
۵۹ - برنده دیدار سی و دو و سی و سه
۶۰ - برنده دیدار سی و چهار و سی و پنج
۶۱ - برنده دیار سی و شش و سی و هفت
۶۲ - برنده دیدار سی و هشتم و سی و نهم
۶۳ - برنده دیدار چهل و چهل و یکم
۶۴ - برنده دیدار چهل و دوم و چهل و سوم
۶۵ - برنده دیدار چهل و چهارم و چهل وپنجم
۶۶ - برنده دیدار چهل و ششم و چهل و هفتم
۶۷ - برنده دیدار چهل و هشتم و چهل و نهم
۶۸ - برنده دیدار پنجاه و پنجاه و یک
۶۹ - برنده دیدار پنجاه و دو و پنجاه و سه
۷۰ - نفت امیدیه با برنده دیدار پنجاه و چهار
مرحله پنجم:
۷۱ - استقلال تهران با برنده دیدار پنجاه و پنج
۷۲ - فولاد خوزستان با برنده دیدار پنجاه و شش
۷۳ - استقلال خوزستان با برنده دیدار پنجاه و هفت
۷۴ - ذوب آهن اصفهان با برنده دیدار پنجاه و هشت
۷۵ - فولاد مبارکه سپاهان با برنده دیدار پنجاه و نه
۷۶ - نفت مسجد سلیمان با برنده دیدار شصت
۷۷ - پرسپولیس تهران با برنده دیدار شصت و یک
۷۸ - راه آهن تهران با برنده دیدار شصت و دو
۷۹ - نفت تهران با برنده دیدار شصت و سه
۸۰ - صبای قم با برنده دیدار شصت و چهار
۸۱ - ملوان بندر انزلی با برنده دیدار شصت و پنج
۸۲ - پیکان تهران با برنده دیدار شصت و شش
۸۳ - پدیده مشهد با برنده دیدار شصت و هفت
۸۳۴ - گسترش فولاد تبریز با برنده دیدار شصت و هشت
۸۵ - تراکتورسازی تبریز با برنده دیدار شصت و نه
۸۶ - سایپای البرز با برنده دیدار هفتاد
۴۳ ۴۳