به گزارش مشرق،منصور ابراهیم زاده در نشست خبری پس از دیدار پیکان و استقلال گفت: فکر می کنم در بُعد وظیفه شناسی و مسئولیت پذیری اشتباه کردیم بخصوص در زمانی که بازی کاملا پایاپای بود و ما حتی به مسابقه مسلط هم بودیم اما یک اشتباه باعثشد شیرازه تیم از هم بپاشد.

وی ادامه داد: روی صحنه اول گل استقلال چهار پنج نفر از بازیکنان می توانستند توپ را دفع کنند اما بی جهت به زمین خوردند و بازیکن باهوش استقلال هم دروازه را باز کرد. در نیمه دوم هم به همین صورت دو گل دریافت کردیم. شما نگاه کنید روی ضربه ایستگاهی سجاد شهباززاده بدون اینکه کسی مزاحمش باشد آزادانه ضربه سر می زند و این یعنی در اجرای مسئولیتش کوتاهی کرده است.

سرمربی پیکان تصریح کرد: در فاز حمله و شروع مسابقه خیلی خوب و با دقت عمل می کردیم اما متأسفانه نتوانستیم وضعیت را ادامه دهیم.

ابراهیم زاده درباره عملکرد تیم داوری این مسابقه خاطرنشان کرد: داورها باید کمی منصفانه تر قضاوت کنند. در نیمه اول بازیکن استقلال در محوطه جریمه به زمین می خورد و توپ درون دستانش قرار می گیرد و داور پنالتی نمی گیرد و در نیمه دوم برای زدن ضربه سر بلند می شود و بازیکن استقلال او را شارژ می کند اما باز هم خبری از پنالتی نیست. باید کارشناسان در این خصوص صحبت کنند. بازی امروز یک نکته مثبت هم داشت و اینکه ما یک بازیکن خوب و مسئولیت پذیر بوسنیایی را معرفی کردیم که در آینده می تواند خیلی از مشکلات ما را حل کند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی براینکه چرا خط حمله تیمش عملکرد مناسب را ندارد و بازیکنانی مانند فشنگچی و دقیقی نتوانستند کاری برای آنها کنند، اظهار داشت: در نیمه اول اگر توانستیم خطراتی روی دروازه ایجاد کنیم به خاطر امیرحسین فشنگچی بود. او چه در زمانی سمت راست بود و چه زمانی که در سمت چپ عملکرد خوبی داشت. فشنگچی با آسیب دیدگی به میدان رفته بود.

سرمربی تیم پیکان ادامه داد: سعید دقیقی نیز باید از استرس گل نشدن توپ هایش خارج شود. من فکر می کنم استرس بیش از حد او را گرفته و او باید به خودش بیاید. اگر این طور شود می تواند خوب کار کند و موفق باشد.