به گزارش مشرق،پس از برگزاری جلسه هیات رئیسه موارد زیر به تائید و تصویب اعضای هیات رئیسه رسید:

۱ - رئیس فدراسیون فوتبال گزارشی را در خصوص عقد قرارداد با کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی مطرح کرد که می توان به حضور دو دستیار ایرانی، دو دستیار خارجی و هماهنگی با سازمان لیگ برتر برای اردو های خارجی و داخلی اشاره کرد.

۲ - حضور تیم ملی فوتبال امید ایران در مسابقات کره جنوبی؛ تیم ملی جوانان در مسابقات آسیایی میانمار برای کسب سهمیه جام جهانی، حضور تیم ملی نوجوانان در مسابقات آسیایی تایلند برای کسب سهمیه جام جهانی، برگزاری فستیوال ملی و بین المللی زیر ۱۲ سال در تهران، برگزاری اردوهای تدارکاتی تیم ملی جوانان بانوان برای حضور در مسابقات آسیایی سریلانکا، حضور تیم ملی نوجوانان بانوان برای حضور در مسابقات آسیایی بنگلادش و گزارشی از برگزاری رقابت های زیر ۱۴ سال آسیا در همدان و دوره های آموزشی برگزار شده در آن که مراتب تقدیر و تشکر AFC را به همراه داشت از دیگر نکاتی بود که توسط رئیس فدراسیون فوتبال مطرح و مورد تایید اعضای هیات رئیسه قرار گرفت.

۳ - محسن ابوصادقی به عنوان عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال تعیین شد.

۴ - با تایید هیات رئیسه فدراسیون فوتبال و با توجه به استانداردهای فیفا مقرر شد تا سیستم رادیویی برای داوران حداکثر تا نیم فصل مسابقات سال جاری خریداری شود تا داوران بتوانند در قضاوت های لیگ از آن استفاده کنند.

۵ - مقرر شد تدوین آیین نامه کمیته تعیین وضعیت بازیکنان در دستور کار اعضای هیات رئیسه و کمیته حقوقی و تعیین مقرارت قرار گیرد تا در جلسه آتی به تصویب برسد.

۶ - با توجه به اختیارات حاصل از ماده ۸۳ اساسنامه فدراسیون فوتبال، مقرر شد تا شروع به کار کمیته تعیین وضعیت بازیکنان، رسیدگی به دعوی مالی باشگاه ها با بازیکنان و بالعکس، توسط کمیته انضباطی صورت بگیرد.

۷ - مقرر شد با توجه به اینکه تیم ملی المپیک ایران برای مسابقات آسیایی اینچئون ۲۰ بازیکن را از مجموع ۱۴ باشگاه دعوت کرده است و این باشگاه ها بازیکنان مورد نظر را در اختیار تیم ملی المپیک قرار ندهند، سازمان لیگ کشور از حضور تیم ها در مسابقات باشگاهی جلوگیری به عمل آورد.

در پایان این نشست اعضای هیات رئیسه از جامعه داوری که دستمزد هفته سوم لیگ کشور را به مردم مظلوم غزه اهدا کردند، تقدیر و تشکر کرد.