به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کارلوس کروش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پس از جلسه چند ساعته ای که با علی کفاشیان داشت، در نشست خبری گفت: «جلسه خوبی با کفاشیان داشتیم. سوء تفاهم ها برطرف شد. ما شرایط را بررسی کرده ایم و برای تمدید قرارداد به توافق رسیده ایم. از کفاشیان تشکر می کنم که فرصت داد تا در خدمت تیم ملی باشم. یکشنبه قرارداد رسمی ما امضا می شود. فقط مسائل کوچک باقی مانده و فکر می کنم مراسم تمدید قرارداد یکشنبه برگزار خواهد شد.»
او ادامه داد: «الان وقت کار کردن است. در نشستی که داشتیم اعلام شد که هدف تیم ملی صعود به جام جهانی روسیه است. ما جام ملت های آسیا را هم پیش رو داریم ولی هدف اصلی همان صعود به جام جهانی است. کفاشیان اعلام کرد که تیم ملی آماده سازی خود را باید از همین حالا آغاز کند. البته ما در جام ملت های آسیا هم برای کسب موفقیت بازی می کنیم. من همیشه دوست دارم بازی های بعدی را ببرم. به همین دلیل به سرعت دست به کار می شویم و اردوها را شروع می کنیم.»
کروش در مورد دستیارانش هم گفت: «ما در مورد دستیاران صحبت نکردیم و بیشتر در مورد مسائل کاری به توافق رسیدیم. فدراسیون معتقد است که من باید دو دستیار ایرانی داشته باشم. مثل زمانی که نمازی و آقاجانیان دستیارانم در تیم ملی بودند، این اتفاق می افتد اما به صورت جزئی صحبت نکرده ایم. ما برای اردوها آماده هستیم. حتی وقتی که من سرمربی تیم ملی نبودم برنامه مشخصی را تهیه کرده بودم و حالا هم طبق همان برنامه جلو می رویم. ماموریت جام ملت ها برای ما از جام جهانی برزیل هم سخت تر است. کشورهای عربی بیش از اینکه به فکر موفقیت خود باشند، به فکر شکست ایران هستند.»
او در مورد رقم قراردادش هم گفت: «بحثما قرارداد تا جام جهانی روسیه است ولی من در مورد مسائل شخصی و خصوصی حرف نمی زنم. من در این مذاکرات فهمیدم با اینکه کفاشیان لبخند بر لب دارد ولی آدم سرسختی است و سخت می گیرد. اگر مذاکرات امروز یک برنده داشته باشد، آن برنده کفاشیان است.»
۴۳ ۴۳