به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ رئیس هیأت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس گفت: پرسپولیس شرایط سختی را پشت سر می گذارد اما تردید نداریم که مجموعه پرسپولیس و هواداران با سربلندی از این آزمون خارج خواهند شد و هیأت مدیره پرسپولیس حمایت خود را از مدیر عامل و کادر فنی اعلام می کند.
حمیدرضا سیاسی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیس روزهای سختی را سپری می کند اما تردید نداریم که مجموعه پرسپولیس و هواداران این آزمون را با موفقیت پشت سر می گذارند.
وی ادامه داد: طبیعی است در شرایط فعلی نگرانی های بسیاری برای هواداران بوجود آید که هیأت مدیره، مدیر عامل و اعضای تیم به آن واقف هستند و آن را درک می کنند.
رئیس هیأت مدیره خاطرنشان کرد: همچنین قابل انتظار است در شرایط فعلی شایعات و گمانه زنی های گوناگونی درباره بحثهای مختلف باشگاه مطرح شود اما در همین جا با توجه به آخرین تصمیمات اتخاذ شده در نشست هیأت مدیره اعلام می کنم؛ هیأت مدیره از مدیر عامل، اعضای تیم بویژه کادر فنی حمایت خواهد کرد و این آمادگی اعلام شده است تا در چارچوب قواعد و قوانین وصف شده و با عنایت به سیاست های وزارت ورزش و جوانان هر آنچه در توان دارد برای حل مشکلات بکار بگیرد.
وی در پایان افزود: همچنین از مدیر عامل، کادر فنی و بازیکنان انتظار داریم تمام تلاش خود را برای خروج تیم از شرایط فعلی و از بین بردن نگرانی های هواداران بکار بگیرند.
۴۳ ۴۳