به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ آخرین مسابقه هفته چهارم لیگ برتر در انزلی برگزار شد. در این مسابقه پرسپولیس مهمان ملوان بود و نتوانست حتی یک امتیاز هم بگیرد. پرسپولیسی ها که از سه مسابقه قبلی فقط ۴ امتیاز گرفته بودند، این دیدار را با نتیجه دو بر یک باختند تا دومین شکست فصل را تجربه کنند. پرسپولیس در بازی با ملوان خیلی زود گل خورد.
گل اول در دقیقه ۶ به ثمر رسید؛ زمانی که مهرداد اولادی صاحب توپ شد و از موقعیت بهترین استفاده را کرد. این مهاجم که سابقه بازی در پرسپولیس و استقلال را دارد، به تیم سابق خود گل زد تا تیم علی دایی در همان دقایق ابتدایی عقب بیفتد. البته پرسپولیس گل خورده را زود جبران کرد. در دقیقه ۱۸ بود که رضا نوروزی مهاجم جدید این تیم ضربه پنالتی سرخپوشان را تبدیل به گل کرد تا مسابقه مساوی شود. اما این گل هم حاصلی برای سرخپوشان نداشت چراکه ملوان در دقیقه ۴۳ توسط محسن یوسفی به گل دوم رسید و با نتیجه دو بر یک نیمه اول را به سود خود به پایان رساند.
در نیمه دوم پرسپولیس سعی کرد نتیجه را جبران کند اما آن ها توان گلزنی نداشتند و کادر فنی تیم هم توان این را نداشت که تیم را طوری هدایت کند تا به گل برسد. پرسپولیس مثل استقلال نبود که در دقایق آخر گل بزند و نتیجه را عوض کند. مسابقه تا سوت پایان، با همین نتیجه دو بر یک ادامه پیدا کرد و سرخپوشان تهرانی دومین باخت فصل را تجربه کردند. حالا در رده یازدهم جدول قرار دارند و به طور متوسط از هر بازی فقط یک امتیاز گرفته اند. ملوان هم با این برد ۵ امتیازی شد و به رده نهم جدول رسید.
۴۳ ۴۳