به گزارش مشرق، آخرین تمرین جدی تیم استقلال قبل از بازی با تیم پیکان عصر امروز ساعت ۱۸ در زمین شماره ۲ آزادی پیگیری شد. به جز حنیف عمران زاده و امیرحسین صادقی همگی بازیکنان در تمرین حضور داشتند و خسرو حیدری که روز گذشته غایب بود با دیگر بازیکنان تمرین کرد.

* محسن فروزان ۳۰ دقیقه قبل از شروع تمرین امروز در ورزشگاه حاضر شد و به صورت اختصاصی تمرینات کششی انجام داد.

* امیر قلعه نویی قبل از آغاز تمرین برای دقایقی با بازیکنان صحبت کرد و در خصوص اهمیت بازی پیکان با آنها به گفت وگو پراخت. قلعه نویی به بازیکنان گفت کاری به حاشیه ها نداشته باشید فقط فوتبال خودتان را بازی کنید. تیم ما خوب بازی می کند و تنها اگر همه در سیستم دفاعی شرکت کنند مشکلی نخواهیم داشت و می توانیم از همه بازی ها امتیاز خوب بگیریم.

* سیدمهدی ابطحی کاپیتان سابق تیم فوتبال ایران در تمرین امروز حاضر شد و قلعه نویی نیز برخورد گرمی با وی داشت.

* علی نظری جویباری معاون ورزشی باشگاه استقلال در تمرین امروز حاضر بود. وی به همراه حمید ملک احمدی، رضا نعلچگر و میرشاد ماجدی صحبت می کرد البته نظری بعد از دیدن ابطحی با او از خاطراتش در فوتسال سخن گفت زیرا معاون کنونی استقلال زمانی مسئولیت تیم فوتسال استقلال را بر عهده داشت. مهدی فنونی زاده و رضا رجبی دیگر حاضرین تمرین امروز آبی پوشان بودند.

* درگذشت فرزند تیمور امیرپور تدارکات تیم فوتبال امید استقلال که ۳۰ سال بیشتر هم نداشت باعثناراحتی اعضای کادر فنی استقلال و همچنین معاون باشگاه استقلال شد. آنها پیگیر مراسم تدفین فرزند تدارکات تیم فوتبال استقلال بودند.

* پارگی رباط پای رضا نوروزی دیگر سوژه تمرین امروز آبی پوشان بود. استقلالی ها امروز دنبال این موضوع بودند که آیا این خبر صحت دارد یا خیر.

* حدود ۷۰ نفر از طرفداران استقلال در تمرین امروز این تیم حضور داشتند.

* در بخش اول تمرین امیر قلعه نویی خودش کارهای کششی و بدنی را برای بازیکنان در نظر گرفت. در آیتم بعد برنامه تمرینی دفاع به حمله انجام شد و در مرحله پایانی سانتر از جناحین در دستور کار قرار گرفت و سرمربی استقلال نظارت دقیقی روی این تمرینات داشت و تذکرات لازم را به بازیکنان ارائه می کرد.

* هواداران تیم استقلال در حاشیه تمرین امروز پیرامون رویارویی مهدی رحمتی با استقلالی ها صحبت می کردند و اعتقاد داشتند این بازی برای رحمتی دیداری حساس و حیاتی است و او تمام توان خود را در این مسابقه به کار می گیرد.

* آخرین تمرین تیم اسقتلال باری مقابله با تیم پیکان فردا برگزار می شود و آبی پوشان بعد از این تمرین راهی هتل هما خواهند شد. نشست خبری قلعه نویی فردا ساعت ۱۳ در محل سازمان لیگ برگزار می شود.

دیدار تیم های پیکان تهران و استقلال روز یکشنبه در ورزشگاه تختی تهران برگزار می شود.