به گزارش مشرق،با تائید پزشکان خبر پارگی رباط صلیبی رضا نوروزی مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس تائید شد.

این مهاجم حالا باید به مداوای زانوی پای راستش که دچار مصدومیت شده بپردازد و اگر مجبور به عمل جراحی شود بین ۶ تا ۷ ماه را به دور از میادین خواهد بود.

نوروزی در دیدار مقابل ملوان گل زد اما این گل برایش بد یمن بود و این مهاجم حالا با این مصدومیت روبرو شده است.

کیهانی: نوروزی تا ۲ هفته دیگر جراحی می شود / او اسفندماه به تمرینات بر می گردد

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، سهراب کیهانی پزشک معالح رضا نوروزی گفت: با انجام معاینات و مشاهده MRI پارگی کامل رباط صلیبی زانوی رضا نوروزی تایید شد و او تا دو هفته دیگر تحت عمل جراحی قرار می گیرد.

وی ادامه داد: در این دو هفته با انجام فیزیوتراپی و مصرف دارو نسبت به کاهش التهاب و آماده سازی زانو جهت انجام عمل جراحی اقدام می کنیم. طول دوره درمان شش ماه خواهد بود و این بازیکن در ماه اسفند آماده بازگشت به تمرینات خواهد شد تا بتواند در بازی های نیم فصل دوم و جام قهرمانان آسیا تیمش را همراهی کند.

دکتر کیهانی افزود: جراحی های موفق بسیاری در ایران انجام شده است که از جمله آنها جراحی صورت گرفته روی پای دیگر رضا نوروزی در چند سال قبل بود. با توجه به آشنایی وی نسبت به شرایط موجود و همکاری خوبی که خواهد داشت برای یک دوره بازتوانی هم جای نگرانی نیست. در حال حاضر ایران میزبان ورزشکاران کشورهای همسایه است که برای این نوع جراحی و موارد مشابه از امکانات ما استفاده می کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بازیکنانی مانند هادی نورزی، امید عالیشاه، سوشا مکانی و تعدادی از ملی پوشان فوتبال کشورمان بعد از پشت سر گذاشتن همین آسیب دیدگی بدون مشکلی به میادین بازگشتند.