به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ رسول خطیبی که از وضعیت باشگاه تراکتورسازی ناراحت بود، ظهر امروز جلسه ای با جمشید نظمی مدیرعامل باشگاه برگزار کرد که در این جلسه، طرفین به توافق دست یافتند تا علیه یکدیگر مصاحبه نکنند. خطیبی در مورد این جلسه می گوید: «من با باشگاه تراکتورسازی هیچ مشکلی نداشتم. این یکی از آرزوهایم بود که روی نیمکت تراکتورسازی بنشینم. اما مشکلات به قدری زیاد بود که من دیگر نمی دانستم باید جواب بازیکنان را چطور بدهم.»
خطیبی ادامه می دهد: «با شروع فصل جدید، باید مشکلات باشگاه کمتر شود. مثل ماشینی که باید روغنش را عوض می کردی. ولی ما با همان مشکلات سال قبل، لیگ چهاردهم را شروع کردیم. شما نمی دانید در اردوی مشهد، جو تیم چطور بود. با این حال بازیکنان غیرت نشان دادند. می توانست اتفاقات بدتری هم رخ دهد. من نمی توانستم با حرف زدن همه مشکلات تیم را حل کنم. اگر هم بحثی ایجاد شد، برای شروع جنجال نبود بلکه هدفمان حل مشکلات بود. من از مدیرعامل تیم خواستم که پاسخگو باشد و مشکلات را حل کنیم.»
سرمربی تراکتورسازی در پایان می گوید: «ما در جلسه حرف هایمان را زدیم. نظمی حتی تا حدودی حق را به من داد. من هم مشکلات را گفتم. ایشان هم گفتند مشکلات حل خواهد شد. من به بازیکنان وعده می دهم که باشگاه کار آن ها را راه می اندازد. بحثمهمی که در جلسه امروز وجود داشت این بود که بدون حاشیه کار را دنبال کنیم و هیچ کسی هم علیه دیگری مصاحبه نکند.»
۴۳ ۴۳