سرمربی و مدافع تیم فوتبال استقلال با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کردند.
در حالی که دیدار تیم های سایپا و استقلال با نتیجه ۳ بر ۲ به سود آبی پوشان به پایان رسید و کادر فنی استقلال مشغول خوشحالی بود، امیرحسین صادقی قصد داشت به رختکن برود که در این لحظه با واکنش امیر قلعه نویی مواجه شد.
سرمربی تیم استقلال به شکلی با صادقی صحبت می کرد که حرکات دستش نشان می داد به شدت از وی ناراحت است. صادقی هم در این بین به قلعه نویی اعتراض کرد که در این لحظه امیر عرب، امیرحسین صادقی را به بیرون زمین فراخواند و مدافع استقلال مجبور به ترک ورزشگاه شد.
فارس در خبر دیگری نوشت:
در حالی که امیرحسین صادقی با سرمربی تیم استقلال جر و بحثکرده بود به یکباره در حال ترک ورزشگاه شد که در این بین یکی از نزدیکان سرمربی استقلال که ظاهراً برادر داماد امیر قلعه نویی هم است با کاپیتان این تیم جرو بحثکرد. در این لحظه فضای جایگاه ویژه ملتهب شد و تماشاگران استقلال این مکان را دوره کردند اما ظاهراً صادقی از این موضوع خیلی ناراحت بود. جرو بحثاین بازیکن و داماد امیرقلعه نویی ادامه داشت تا اینکه یکی از مشوقین تیم استقلال در حمایت از قلعه نویی با برادر داماد وی به شدت درگیری فیزیکی پیدا کرد که حراست مجموعه ورزشگاه آزادی را وادار به واکنش کرد. این درگیری در نهایت به پایان رسید و استقلالی ها از ورزشگاه خارج شدند.
ماجرای این درگیری این بوده که صادقی برای تبریک پیروزی از روی سکوها پائین می رود و با امیرقلعه نویی روبرو می شود او که به قلعه نویی تبریک می گوید سرمربی استقلال به نشانه اعتراض به صادقی می گوید ای کاش اعلام می کرده مصدوم است و اینطور دست باشگاه را در هفته های ابتدایی در حنا نمی گذاشته است. همین مسئله باعثبحثکوچکی بین این دو نفر شد.
امیرحسین صادقی به دلیل مصدومیتی که دارد حدود ۶ هفته از میادین دور است و تا کنون نتوانسته برای استقلال به میدان برود.
۲۵۲ ۴۱