به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مهدی خواجه وند سخنگوی هیات مدیره باشگاه پرسپولیس پس از پایان جلسه این هیات در جمع خبرنگاران گفت: «جلسه خوبی بود و به نظرم از جلسات قبلی نتایج بهتری داشت.»
او در پاسخ به این سوال که آیا علی دایی با بعضی از اعضای هیات مدیره اختلاف دارد، گفت: «به هیچ عنوان این طور نیست و اختلافی وجود ندارد. جلسه امروز هم این مسئله را که اختلافی در تیم نیست به خوبی نشان داد.»
سخنگوی باشگاه پرسپولیس در مورد جذب بازیکن جدید در پرسپولیس گفت: «صحبت هایی شده و می خواهیم یک هافبک دفاعی را برای تیم به خدمت بگیریم. همچنین نقاط ضعف و قوت پرسپولیس را بررسی کردیم، هر چند باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس هیچ زمان نمی تواند بدون حاشیه باشد و جذابیت آن به همین حاشیه هاست.»
خواجه وند در همچنین در مورد احتمال جدایی حقیقی و پولادی و پیوستن آنها به باشگاه های خارجی گفت: «در مورد حقیقی اعلام کردیم که ابتدا باید پیشنهادها بیاید و سپس آنها را بررسی کنیم. در مورد پولادی هم قبلا نظر خود را اعلام کرده ایم.»
سخنگوی باشگاه پرسپولیس در پایان اعلام کرد که هر زمان ITC اومانیا بیاید این بازیکن اهل کاستاریکا برای سرخپوشان به میدان خواهد رفت.
۲۵۲ ۴۳