به گزارش مشرق، مانوئل پیگرینی اسامی فهرست چهار نفره بازیکنان مازاد تیمش که به احتمال فراوان در ۱۲ روز باقیمانده به پایان تعطیلی بازار نقل و انتقالات ورزشگاه اتحاد را ترک می کنند، اعلام کرد.

پیگرینی اظهار داشت: ماتیا ناستاسیچ نیاز دارد که به میدان برود و بازی کند اما ما در تیم مان چهار مدافع کناری بزرگ مانند دمیچلیس، کمپانی، مانگالا و بویاتا داریم. به همین دلیل باید در چند روز آینده ببینیم که برای ناستاسیچ چه اتفاقی رخ می دهد. او بازیکن مهمی است اما پیشنهاداتی دریافت کرده است و به نظر من بهترین چیز برای او این است که فرصت بازی داشته باشد.

سرمربی شیلیایی من سیتی افزود: تا آخر ماه آگوست زمان داریم تا ببینیم چه پیشنهاداتی برای جذب او ارائه می شود. همین وضعیت در مورد میکا ریچاردز هم وجود دارد، چون خود او نمی خواهد بماند و زمان بیشتری برای بازی کردن می خواهد. ما با تمدید قراردادش مشکلی نداریم اما خودش موافق نیست.

ریچاردز که یک سال دیگر به پایان قراردادش با سیتی باقیمانده است، مشتریانی مانند لیورپول، تاتنهام، اورتون و نیوکاسل دارد اما این تیم ها حاضر به پرداخت حقوق ۸.۷۵ میلیون یورویی که آبی های شهر منچستر به او می دهند، نیستند.

پیگرینی در ادامه تصریح کرد: ما سه یا چهار بازیکن اضافه داریم که اسکات سینکلر و جان گویدتی هم جزوشان هستند. این دو، بازیکنان مهمی هستند اما من نمی خواهم تیمم را شلوغ کنم. فکر می کنم ۲۲ بازیکن برای من کافی باشد و همه آنها بازیکنانی باکیفیت هستند.