عضو هیات رییسه سازمان لیگ گفت که قاسم دهنوی و حسین ماهینی، بازیکنان ذوب آهن و پرسپولیس منعی برای انجام بازی در لیگ نداشته اند.
غلامرضا بهروان، درباره اعتراض باشگاه پرسپولیس به حضور قاسم دهنوی در ترکیب ذوب آهن هفته سوم لیگ برتر، اظهار کرد: ما مشکل دهنوی را بررسی کردیم و فهمیدیم مشکلش حل شده است. به این ترتیب او منعی برای بازی کردن نداشت. پرسپولیسی ها معتقد بودند که دهنوی جریمه سازمان لیگ را پرداخت نکرده و نباید برای ذوب آهن بازی می کرد.
همچنین باشگاه ذوب آهن در نامه ای به سازمان لیگ نسبت به حضور حسین ماهینی در ترکیب پرسپولیس معترض بود. این باشگاه هم معتقد است که ماهینی مشکل نظام وظیفه دارد.
بهروان در این باره هم گفت: فعلا تنها دو بازیکن هستند که طی نامه ای به ما اعلام شده حق بازی کردن ندارند؛ بختیار رحمانی و سعید حلافی.
وی ادامه داد: سایر بازیکنانی که نام شان در موضوع کارت های پایان خدمت برده شد باید با مراجعه به نظام وظیفه تعیین وضعیت کنند. اگر بعدها مشخص شود که این بازیکنان دارای اشکال هستند، مسئولیت آن بر عهده باشگاه است.
عضو هیات رییسه سازمان لیگ در پایان درباره فروش اینترنتی بلیت های لیگ برتر، گفت: هواداران از هم اکنون می توانند بلیت بازی ها و حتی دیدار شهرآورد را خریداری کنند.
۲۵۱ ۴۱