به گزارش مشرق، مهرزاد خلیلیان قبل از نشست مدیران لیگ برتری در مورد پیروزی سه بر یک تیمش مقابل استقلال گفت: این یک بازی بود و برای سپاهان و استقلال شکستی وجود ندارد. تیم ها می برند و می بازند و این یک باخت بود و استقلال شکست نخورد. استقلال تیمی دارای قدمت و سابقه و در تاریخ سالروز همدوره سپاهان است.

وی افزود: فرق ما این است که در شهرستان هستیم و با پول مردم و برای دل آنها فعالیت می کنیم. استقلال هم یک تیم ملی است. امیدوارم هواداران از این فوتبال لذت ببرند. باید لذت بردن را یاد بگیریم تا اینکه ببینیم داوری این طور و آن طور بوده است. باید طوری فعالیت کنیم که در ورزشگاه ها خجالت نکشیم. بهرام افشار زاده در پایان بازی ناراحت بود.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در مورد اینکه استقلالی ها نسبت به داوری شکایت کرده اند اظهار داشت: وقتی باشگاه اعتراضی انجام می دهد این مسئله درست است اما این مورد در حوزه مربیان درست نیست اتفاقا ما هم از داوری ناراحت هستیم. کارت دوم به شجاع خلیل زاده صحیح نبود و من شنیده ام که داور گفته نمی دانستم او کارت اول را گرفته است. خطای پریرا هم کارت نداشت. ما هم از داوری راضی نبودیم.

وی در مورد مسئله سقف بودجه و اینکه سپاهان قرار است قرارداد بازیکنان خود را کاهش دهد گفت: امروز برای همین به اینجا آمدیم. اجازه بدهید در پایان جلسه بگویم که نتیجه چه بوده است.

وی در پاسخ به این سوال که گفته می شود امید ابراهیمی به دنبال او بوده و به همین خاطر به رختکن سپاهان رفته است خاطرنشان کرد: این مسئله را تکذیب می کنم. ابراهیمی بازیکن خوبی است و او مدیون سپاهان است.

مدیرعامل سپاهان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه گفته می شود بین او و ابراهیمی درگیری شده است اظهار داشت: این مسئله را تکذیب می کنم و ابدا این اتفاق نیفتاده. این صحبت ها حاشیه است و خوشحالم که او به استقلال رفته است.

وی در مورد اینکه آیا بازی سپاهان و استقلال فینال لیگ بود تصریح کرد: اصلا این بازی فینال نبود.