صادقی در گفت و گو با خبرنگار " ورزش سه " گفت: امسال مجید جلالی سبک فوتبال سایپا را تغییر داده است، کمی زمان می برد بازیکنان کنار هم جا بیافتند. مطمئن باشید در هفته های عملکرد بهتری خواهیم داشت و گل هم می زنیم.
او اعتقاد دارد به جز هفته اول، سایپا در دو هفته بعدی بازی های زیبایی انجام داده است: تیم ما به جز بازی هفته اول در دو هفته بعدی بسیار زیبا بازی کرده است، چند موقعیت خوب داشتیم و با بدشانسی آنها را از دست دادیم. ما تیم خوب هستیم و می توانیم در هفته های بعدی نتیجه بگیریم. ما در خط دفاع عالی هستیم، در دو هفته اول حتی یک موقعیت گل به حریف ندادیم و در بازی دیروز هم بعد از اینکه ۱۰ نفره شدیم یکی، دو موقعیت به گسترش فولاد دادیم. این ها همه نشان های خوبی است که می توانیم در هفته های آینده به نتیجه برسیم.
بعد از اینکه سایپا در سال ۸۶ قهرمان لیگ برتر شد آنها نتوانستند رتبه خوبی بگیرند. ابراهیم صادقی تغییرات پی در پی در این تیم را عامل این نتایج می داند: شما ببینید ما در ۷ سال گذشته با ۷ مربی مختلف کار کرده ایم، بازیکن تا می آید به یک سبک بازی عادت کند فرد جدیدی هدایت تیم را برعهده می گیرد. مطمئن باشید اگر یک مربی ۳ سال در تیم ما می ماند حتما نتیجه می گرفتیم. همچنین تغییرات مدیران هم باعثشده ما در این چند سال ثبات نداشته باشیم.