رضا نوروزی مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس از هواداران تیمش خواست که روز جمعه برای تسویق سرخ پوشان به ورزشگاه بیایند و اتفاقات بازی با فولاد را فراموش کنند. او در مورد بازی حساس پرسپولیس مقابل ذوب آهن و مسسائل مختلف دیگر به سوالات پاسخ می دهد. حرف های شماره ۱۰ پرسپولیس را می خوانید.
بعد از باخت به فولاد، هفته ای که برای پرسپولیس گذشت چطور بود؟
هفته سختی بود و همه ما ناراحت شدیم. به هواداران هم حق می دهیم که ناراحت باشند ولی قرار نیست زانوی غم بغل بگیریم. هنوز ۲ بازی گذشته و زمان زیادی تا پایان لیگ باقی مانده است. بازی با فولاد به تاریخ پیوست و حالا باید به فکر بازی جمعه باشیم.
شرایط روحی پرسپولیس با توجه به حاشیه های اخیر چطور است؟
ما کاری به این مسائل نداریم و و وظایف بازیکنان پرسپولیس چیز دیگری است که به زمین فوتبال و تمرین خلاصه می شود. بهترین حرف را هم علی دایی زد. او گفت وقتی می بریم نیازی به تعریف نیست و همه باید در شرایط سخت حامی پرسپولیس باشند.
فکر می کنی این هفته ذوب آهن را ببرید؟
بازی بسیار سختی است ولی میزبان هستیم، پس باید ببریم. اگر این بازی را ببریم همه چیز درست می شود. هواداران هم به ورزشگاه بیایند و مثل همیشه تیمشان را حمایت کنند.
برخی معتقدند پرسپولیس امسال نمی تواند قهرمان شود و در واقع این تیم را از کورس قهرمانی خارج کرده اند. نظر خودت چیست؟
خارج کردن پرسپولیس از کورس یک نظریه خنده دار است. چطور با ۲ هفته می توان چنین نظری داد؟ ما مدعی هستیم و این را ثابت خواهیم کرد. قطعا در بازی های آینده همه چیز را جبران می کنیم.
محرومیت پیام صادقیان به پرسپولیس ضربه نمی زند؟
مطمئنا نبود او به ضرر پرسپولیس است. پیام فوتبالیست خوبی است و در یک لحظه کنترل خودش را از دست داد. امیدوارم محرومیت او را کم کنند و پیام هم قطعا می داند که نباید از کوره در می رفت. امیدوارم او خیلی زود برگردد و محرومیتش کم شود.
شرایط خودت چطور است، آیا بابت گل نزدن در دو هفته گذشته تحت فشار نیستی؟
من بازیکن بی تجربه ای نیستم که تحت فشار قرار بگیرم. نهایت تلاشم را می کنم تا بازیکن مفیدی باشم و تلاش می کنم تا برای پرسپولیس گل بزنم. هواداران هم دعا کنند تا در این بازی گل بزنم.
نظرت در مورد ذوب آهن چیست؟
آنها هم شرایطی مثل ما دارند و امتیاز می خواهند. من با گل محمدی کار کردم و او را مربی خوبی می دانم. بازی سختی داریم ولی باید ۳ امتیاز را بگیریم.

۴۳ ۴۳