به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر سپاهان گفت: «ابتدا به بازماندگان سانحه هوایی اخیر تسلیت می گویم. فردا باید به مصاف سپاهان برویم. تیمی که من دو سال از عمرم را در آنجا سپری کردم و خاطرات خوبی از آنجا دارم. افتخارات و خاطراتی که در اصفهان به دست آوردم را هیچ زمان فراموش نخواهم کرد.»
او ادامه داد: «هر بازی شرایط متفاوتی دارد. بعضی ها با توجه به ۶ امتیازی بودن دو تیم این بازی را فینال زودهنگام نامیده اند در حالی که هنوز فاصله زیادی تا پایان نیم فصل باقی مانده است. امیدوارم در این شرایط که دیگران این مسابقه را حساس کرده اند، دو تیم بازی خودشان را به نمایش بگذارند.»
قلعه نویی در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: «استقلال نسبت به سال های قبل بهتر شده و با ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه که همگی عشق به این تیم دارند، هفته به هفته بهتر می شود. در مقابل سپاهان هم با مربیگری کرانچار که خدمات زیادی به این تیم کرده، از قدرت های لیگ برتر است. از طرفی امیدوارم هر چه زودتر با تکمیل ورزشگاه نقش جهان از مشکلات هواداران این تیم کاسته شود.»
سرمربی استقلال در مورد غیبت امیر حسین صادقی و حنیف عمران زاده گفت: «در ابتدای فصل حساب ویژه ای روی آنها باز کرده بودیم اما با از دست دادن این دو بازیکن در خط دفاع دچار مشکل شدیم. با این حال امیدوارم با تمریناتی که داشتیم نقاط ضعمان برطرف شود.»
قلعه نویی همچنین با اشاره به جدایی احمد جمشیدیان از استقلال و حواشی آن گفت: «احمد بازیکن خوبی بود و به خصوص در سپاهان کمک زیادی به ما کرد اما خیلی وقت ها واقعیت گفته نمی شود. شما ببینید این بازیکن که به استقلال آمد از چند ناحیه مصدوم بود و زیر ۵۰۰ دقیقه برای ما بازی کرد. در پایان فصل او با ما قرارداد نداشت. ما به مدیربرنامه های او گفتیم که جمشیدیان در فهرست ما جایی ندارد اما به خاطر علاقه ای که به او داشتم به احمد فرصت دادم که در اردوی ترکیه همراه تیم باشد. متاسفانه در آن اردو جمشیدیان کیفیت لازم را ارائه نداد. در نهایت به جمشیدیان پیشنهاد دادیم که با کمک استقلال مشکل مصدومیتش را حل کند اما نمی دانم چرا در مورد آن اینگونه قضاوت می شود»
سرمربی استقلال در پایان گفت: «اینکه می گویند استقلال در نیم فصل دوم به خودش می آید را قبول دارم اما در طول هفته های گذشته صحبت هایی کرده ایم که این مشکل برطرف شود.»
۲۵۲ ۴۳