سعید اکبری:کارلوس کروش سرمربی تیم ملی ایران که در دبی به سر می برد، به یکی از شبکه های پرتغالی گفته است با ایران به توافق نهایی رسیده و به زودی قرارداد جدیدش را تا پایان جام جهانی روسیه امضا می کند. او در این باره توضیح داد: «تمام حرف هایمان را زده ایم. دیگر هیچ مذاکره ای نخواهیم کرد، چون صحبتی باقی نمانده است. درباره تمام جزئیات با علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال ایران به توافق نهایی رسیده ایم و کوچک ترین مشکلی برای تمدید قرارداد وجود ندارد.»
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کروش همچنین درباره سفر به تهران گفت به این رسانه گفته است: «من هر لحظه آماده سفر به تهران هستم. منتظرم تا مسئولان فدراسیون از من بخواهند که به ایران بروم. هنوز به من چیزی نگفته اند اما منتظر هستم تا تماس بگیرند و بلیتم را در اختیارم قرار دهند تا بتوانم برای امضای قرارداد به ایران بروم.»
کروش ادامه داد: «فکر می کنم مسئولان مشغول تنظیم قرارداد نهایی هستند و پس از آن به من زمان سفر به تهران را خواهند گفت.»
از نظر سرمربی تیم ملی ایران تا همین حالا هم زمان از دست داده و باید سریعاً برای جام ملت ها آماده شود. او در این باره گفت: «نزدیک به ۴ ماه و نیم تا شروع رقابت ها باقی مانده است. ما فرصتی نداریم و باید هرچه زودتر کار را آغاز کنیم. من هم منتظر هستم هرچه زودتر قراردادم را امضا کنند تا بتوانم کارم را شروع کنم. در حال حاضر دستیارانم هم قرارداد ندارند که کارها را در نبود من پیگیری کنند. امیدوارم هرچه زودتر این اتفاق بیفتد و بتوانیم سریعاً استارت بزنیم.»
کروش برنامه های کامل تیم ملی را در اختیار سازمان لیگ قرار داده است. اولین اردوی تیم ملی از مهرماه آغاز می شود و تا آن زمان، سرمربی تیم ملی قصد دارد برنامه ریزی های لازم را انجام دهد. کروش درباره دستیارانش توضیح نداد و تنها گفت پس از عقد قرارداد همه چیز مشخص می شود.
کروش دیگر در بازی های ملی و اردوها دخالت نمی کند!
کروش در سه سال گذشته کمک کرد تا فدراسیون برای انتخاب اردوها از نظر مالی سود کند ولی در دور جدید همکاری، دیگر خبری از دخالت او نخواهد بود. خبرهای رسیده حکایت از آن دارد که کروش پس از قطعی کردن بازی با کره جنوبی، دیگر قصد ندارد در مذاکره با رقبا برای بازی دوستانه دخالتی کند. او تأکید کرده مسئولیتی در این زمینه نمی پذیرد. همچنین کروش در انتخاب اردوها هم دیگر دخالتی نمی کند. او تنها نام کشورها را می گوید و مابقی کارها را باید فدراسیون فوتبال انجام بدهد.
۴۱۴۱