ژاوی، ها فبک با سابقه تیم بارسلونا که تصمیم به خداحافظی از این تیم گرفته بود پس از صحبت با لوئیس انریکه از تصمیمش صرف نظر کرد تا یک فصل دیگر در بارسلونا باقی بماند.

به نقل از ایسنا، آندرس اینیستا، ها فبک بارسلونا درباره ادامه حضور ژاوی در تیم بارسلونا، گفت: از این که ژاوی تصمیم گرفت تا یک فصل دیگر در بارسلونا بماند خوشحالم. او بازیکن بزرگی است و قسمتی از تاریخ این باشگاه محسوب می شود. اما باید بگویم که موقعیت من در بارسلونا تغییری نخواهد کرد. حضور او در بارسلونا اتفاق خوبی است اما تغییر در وضعیت من در این تیم ایجاد نمی کند. اینیستا درباره عملکرد ضعیف اسپانیا در جام جهانی برزیل گفت: در فوتبال ممکن است روزهای خوشی داشته باشید یا این که بعضی روزها نتایج ضعیفی را کسب کنید اما این نتایج نمی تواند همه چیز را زیر سوال ببرد. نمی توانم تکذیب کنم که ما در جام جهانی برزیل خوب بودیم اما مطمئنم که تیم ملی اسپانیا آینده روشنی دارد.

اینیستا ادامه داد: اسپانیا بازیکنان خوب و جوانی در ترکیب خود دارد و قطعا دل بوسکه می تواند آنها را بار دیگر به اوج باز گرداند.

تیم ملی فوتبال اسپانیا در جام جهانی برزیل نتایج ضعیفی را کسب کرد و در همان مرحله گروهی حذف شد. ژاوی، ها فبک کهنه کار " لاروخا " هفته گذشته از بازی های ملی خداحافظی کرد و به نظر می رسد ژابی آلونسو نیز دیگر بازیکنی است که به زودی خداحافظی خود را از تیم ملی اسپانیا اعلام کند.